Vermogensautomaat h3+, P630 Energy 3P3D 250 A 50 kA, boutaansluiting HMW250NR
Kies een wederverkoper
Selecteer uw dealer om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
Maak jouw systeem compleet
Optionele accessoires
DC-voeding 1 producten beschikbaar -
Shunt afschakeling 5 producten beschikbaar -
Interfacekabels 10 producten beschikbaar -
Hendel met vergrendeling van vermogensautomaat 1 producten beschikbaar -
Aansluitingen 6 producten beschikbaar -
Bedieningsas voor vermogensautomaat 3 producten beschikbaar
Maak jouw systeem compleet
Technische eigenschappen
Nominale stroom250 A
Uiterste uitschakelvermogen bij 400 V (EN 60947-2)50 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 240 V (EN 60947-2)85 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 415 V (EN 60947-2)50 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 690 V (EN 60947-2)12 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 220 VAC volgens IEC 60947-285 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 230 VAC volgens IEC 60947-285 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 240 VAC volgens IEC 60947-285 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 380 VAC volgens IEC 60947-250 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 400 VAC volgens IEC 60947-250 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 415 VAC volgens IEC 60947-250 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 690 VAC volgens IEC 60947-212 kA
Nominale stroom bij 10 °C conform 60947-2250 A
Nominale stroom bij 15 °C conform 60947-2250 A
Nominale stroom bij 20 °C conform 60947-2250 A
Nominale stroom bij 25 °C conform 60947-2250 A
Nominale stroom bij 30 °C conform 60947-2250 A
Nominale stroom bij 35 °C volgens IEC 60947250 A
Nominale stroom bij 40 °C volgens IEC 60947250 A
Nominale stroom bij 45 °C conform 60947-2250 A
Nominale stroom bij 50 °C conform 60947-2250 A
Nominale stroom bij 55 °C conform 60947-2250 A
Nominale stroom bij 60 °C volgens IEC 60947250 A
Nominale stroom bij 65 °C conform 60947-2250 A
Nominale stroom bij 70 °C conform 60947-2250 A
Aantal polen3
BedieningselementSchakel
Uitvoering componentVaste inbouw
Positie N-aansluitingZonder nul
Frequentie50 - 60 Hz
Nominale stoothoudspanning Uimp8000 V
Nominale isolatiespanning Ui800 V
Nominale spanning Ue220 - 690 V
Trip unitEnergy
Totaal vermogensverlies onder IN36,8 W
Aandraaimoment18 - 18 NM
Montage/aansluitpositieFront
IP-beschermingsklasse (Ingress Protection)IP4X
Materiaal kabelKoper
Compatibel met aardlekelementJa
Geschikt voor DIN-railNee
Geschikt voor verdeelbordJa
Hoogte260 mm
Breedte140 mm
Diepte150 mm
Instelbereik kortvertraagde kortsluiting122,85 - 2500,0 A
Kortstondige beveiliging (std): vertraging (tsd)50 ms, 100 ms, 200 ms, 300 ms, 400 ms
Milieudocumenten
Certificeringen en documenten
Downloads
Afbeelding
Beeldgebruik uitsluitend volgens onze gebruiksvoorwaarden.
Afbeelding HMW250NR
Productinformatieblad
Hager Productdatablad HMW250NR
Vermogensautomaat h3+, P630 Energy 3P3D 250 A 50 kA, boutaansluiting
PDF -
Instructiehandleiding
Instructiehandleiding International 2025-01-21
PDF10,29 MB -
Installatiehandleiding
Installatiehandleiding International 2019-10-09
PDF2,77 MB -
STEP-bestanden
CAD file for MCCB 630A 3P
STEP-bestanden International 2026-04-15
STP921,20 kB -
Handboek
Technical catalogue
h3+ Moulded Case Circuit breakers up to 630A