Vermogensautomaat h3+, P160 Energy 3P3D 100 A 40 kA, kooiklemmen HNS100NC
Kies een wederverkoper
Selecteer uw dealer om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
Maak jouw systeem compleet
Optionele accessoires
Hulpcontactblok 4 producten beschikbaar -
Handgreep voor vermogensautomaat 1 producten beschikbaar -
Nulspanningsspoel 8 producten beschikbaar -
DC-voeding 1 producten beschikbaar -
Interfacekabels 10 producten beschikbaar -
Hendel met vergrendeling van vermogensautomaat 1 producten beschikbaar
Maak jouw systeem compleet
Technische eigenschappen
Nominale stroom100 A
Uiterste uitschakelvermogen bij 400 V (EN 60947-2)40 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 240 V (EN 60947-2)50 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 415 V (EN 60947-2)40 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 690 V (EN 60947-2)6 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 220 VAC volgens IEC 60947-250 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 230 VAC volgens IEC 60947-250 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 240 VAC volgens IEC 60947-250 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 380 VAC volgens IEC 60947-240 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 400 VAC volgens IEC 60947-240 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 415 VAC volgens IEC 60947-240 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 690 VAC volgens IEC 60947-26 kA
Nominale stroom bij 10 °C conform 60947-2100 A
Nominale stroom bij 15 °C conform 60947-2100 A
Nominale stroom bij 20 °C conform 60947-2100 A
Nominale stroom bij 25 °C conform 60947-2100 A
Nominale stroom bij 30 °C conform 60947-2100 A
Nominale stroom bij 35 °C volgens IEC 60947100 A
Nominale stroom bij 40 °C volgens IEC 60947100 A
Nominale stroom bij 45 °C conform 60947-2100 A
Nominale stroom bij 50 °C conform 60947-2100 A
Nominale stroom bij 55 °C conform 60947-2100 A
Nominale stroom bij 60 °C volgens IEC 60947100 A
Nominale stroom bij 65 °C conform 60947-2100 A
Nominale stroom bij 70 °C conform 60947-2100 A
Aantal polen3
BedieningselementSchakel
Uitvoering componentVaste inbouw
Positie N-aansluitingZonder nul
Frequentie50 - 60 Hz
Nominale stoothoudspanning Uimp8000 V
Nominale isolatiespanning Ui800 V
Nominale spanning Ue220 - 690 V
Trip unitEnergy
Totaal vermogensverlies onder IN10,50 W
Elektrische levensduur in aantal cycli10000
Maximale aantal mechanische schakelingen40000
Aandraaimoment6 - 6 NM
Montage/aansluitpositieFront
IP-beschermingsklasse (Ingress Protection)IP4X
Aansluitdoorsnede soepele ader6 - 70 mm²
Aansluitdoorsnede massieve ader6 - 95 mm²
VergrendelbaarJa
Materiaal kabelKoper
Compatibel met aardlekelementNee
Geschikt voor DIN-railNee
Geschikt voor verdeelbordJa
Hoogte130 mm
Breedte90 mm
Diepte97 mm
AansluitwijzeSchroefaansluiting
Instelbereik kortvertraagde kortsluiting60 - 1000 A
Kortstondige beveiliging (std): vertraging (tsd)50 ms, 100 ms, 200 ms, 300 ms, 400 ms
Milieudocumenten
Certificeringen en documenten
Downloads
Afbeelding
Beeldgebruik uitsluitend volgens onze gebruiksvoorwaarden.
Afbeelding HNS100NC
Productinformatieblad
Hager Productdatablad HNS100NC
Vermogensautomaat h3+, P160 Energy 3P3D 100 A 40 kA, kooiklemmen
PDF -
Instructiehandleiding
Manual for moulded case circuit breaker h3+ P160 (Date: 2020-03)
Instructiehandleiding International 2016-03-09
PDF4,40 MB
Manual for moulded case circuit breaker h3+ P160 (Date: 2023-03)
Instructiehandleiding International 2023-03-08
PDF7,44 MB -
Installatiehandleiding
Installatiehandleiding International 2019-10-24
PDF2,93 MB -
STEP-bestanden
CAD file for MCCB 160A 3P
STEP-bestanden International 2026-04-15
STP886,39 kB -
Handboek
Technical catalogue
h3+ Moulded Case Circuit breakers up to 630A