Vermogensautomaat h3+, P250 TM 3P3D 50 A 50 kA, boutaansluiting HMT050DR
Kies een wederverkoper
Selecteer uw dealer om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
Maak jouw systeem compleet
Optionele accessoires
Hulpcontactadapter 3 producten beschikbaar -
Functies voor fasescheiding 1 producten beschikbaar -
Toebehoren 1 producten beschikbaar -
Positieschakelaars 1 producten beschikbaar -
Vergrendelingfuncties 2 producten beschikbaar -
Deurkoppelingshendel 1 producten beschikbaar
Maak jouw systeem compleet
Technische eigenschappen
Nominale stroom50 A
Uiterste uitschakelvermogen bij 400 V (EN 60947-2)50 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 240 V (EN 60947-2)65 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 230 VAC volgens IEC 60947-265 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 400 VAC volgens IEC 60947-250 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 660 V (EN 60947-2)6 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 690 V (EN 60947-2)6 kA
Nominale stroom bij 10 °C conform 60947-263,10 A
Nominale stroom bij 15 °C conform 60947-261,60 A
Nominale stroom bij 20 °C conform 60947-260,10 A
Nominale stroom bij 25 °C conform 60947-258,50 A
Nominale stroom bij 30 °C conform 60947-256,90 A
Nominale stroom bij 35 °C volgens IEC 6094755,30 A
Nominale stroom bij 40 °C volgens IEC 6094753,60 A
Nominale stroom bij 45 °C conform 60947-251,80 A
Nominale stroom bij 50 °C conform 60947-250 A
Nominale stroom bij 55 °C conform 60947-248,10 A
Nominale stroom bij 60 °C volgens IEC 6094746,20 A
Nominale stroom bij 65 °C conform 60947-244,10 A
Nominale stroom bij 70 °C conform 60947-242 A
Aantal polen3
BedieningselementSchakel
Uitvoering componentVaste inbouw
Positie N-aansluitingZonder nul
Frequentie50 - 60 Hz
Nominale stoothoudspanning Uimp8000 V
Nominale isolatiespanning Ui800 V
Nominale spanning Ue220 - 690 V
Trip unitTM A/A
Totaal vermogensverlies onder IN15 W
Elektrische levensduur in aantal cycli10000
Maximale aantal mechanische schakelingen40000
IP-beschermingsklasse (Ingress Protection)IP4X
Aansluitdoorsnede soepele ader35 - 150 mm²
Aansluitdoorsnede massieve ader35 - 185 mm²
VergrendelbaarJa
AT_ThermalProtectionKnobSetting0,63, 0,8, 1
Materiaal kabelKoper, Aluminium
Compatibel met aardlekelementNee
Geschikt voor DIN-railNee
Geschikt voor verdeelbordJa
Hoogte165 mm
Breedte105 mm
Diepte97 mm
Afgaand railsysteem: breedte, hoogte, diameter schroef (max.)4 mm, 8,5 mm, 25 mm
Upstream railsysteem: breedte, hoogte, diameter schroef (max.)4 mm, 8,5 mm, 25 mm
Directe beveiliging (lg): instellingscoëfficiënt6, 8, 10, 13
Montage/aansluitpositieFront
Aandraaimoment12 - 12 NM
Aandraaimoment aansluitklem onder12 - 12 NM
Aandraaimoment aansluitklem boven12 - 12 NM
Milieudocumenten
Certificeringen en documenten
Downloads
Afbeelding
Beeldgebruik uitsluitend volgens onze gebruiksvoorwaarden.
Afbeelding HMT050DR
Productinformatieblad
Hager Productdatablad HMT050DR
Vermogensautomaat h3+, P250 TM 3P3D 50 A 50 kA, boutaansluiting
PDF -
Installatiehandleiding
Manual for moulded case circuit breaker h3+ P250 (Date: 2020-03)
Installatiehandleiding International 2015-11-02
PDF4,67 MB -
STEP-bestanden
CAD file for MCCB 250A 3P
STEP-bestanden International 2026-04-15
STP640,83 kB -
Handboek
Technical catalogue
h3+ Moulded Case Circuit breakers up to 630A