Vermogensautomaat h3+, P250 Energy 3P3D 40 A 40 kA, boutaansluiting HNT040NR
Kies een wederverkoper
Selecteer uw dealer om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
Maak jouw systeem compleet
Optionele accessoires
Vergrendelingfuncties 2 producten beschikbaar -
Shunt afschakeling 6 producten beschikbaar -
Interfacekabels 10 producten beschikbaar -
Aansluitingen 7 producten beschikbaar -
Hendel met vergrendeling van vermogensautomaat 1 producten beschikbaar -
DC-voeding 1 producten beschikbaar
Maak jouw systeem compleet
Technische eigenschappen
Nominale stroom40 A
Uiterste uitschakelvermogen bij 400 V (EN 60947-2)40 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 240 V (EN 60947-2)50 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 415 V (EN 60947-2)40 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 690 V (EN 60947-2)6 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 220 VAC volgens IEC 60947-250 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 230 VAC volgens IEC 60947-250 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 240 VAC volgens IEC 60947-250 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 380 VAC volgens IEC 60947-240 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 400 VAC volgens IEC 60947-240 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 415 VAC volgens IEC 60947-240 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 690 VAC volgens IEC 60947-26 kA
Nominale stroom bij 10 °C conform 60947-240 A
Nominale stroom bij 15 °C conform 60947-240 A
Nominale stroom bij 20 °C conform 60947-240 A
Nominale stroom bij 25 °C conform 60947-240 A
Nominale stroom bij 30 °C conform 60947-240 A
Nominale stroom bij 35 °C volgens IEC 6094740 A
Nominale stroom bij 40 °C volgens IEC 6094740 A
Nominale stroom bij 45 °C conform 60947-240 A
Nominale stroom bij 50 °C conform 60947-240 A
Nominale stroom bij 55 °C conform 60947-240 A
Nominale stroom bij 60 °C volgens IEC 6094740 A
Nominale stroom bij 65 °C conform 60947-240 A
Nominale stroom bij 70 °C conform 60947-240 A
Aantal polen3
BedieningselementSchakel
Uitvoering componentVaste inbouw
Positie N-aansluitingZonder nul
Frequentie50 - 60 Hz
Nominale stoothoudspanning Uimp8000 V
Nominale isolatiespanning Ui800 V
Nominale spanning Ue220 - 690 V
Trip unitEnergy
Totaal vermogensverlies onder IN1,14 W
Elektrische levensduur in aantal cycli10000
Maximale aantal mechanische schakelingen40000
Aandraaimoment12 - 12 NM
Montage/aansluitpositieFront
IP-beschermingsklasse (Ingress Protection)IP4X
Aansluitdoorsnede soepele ader35 - 150 mm²
Aansluitdoorsnede massieve ader35 - 185 mm²
VergrendelbaarJa
Materiaal kabelKoper, Aluminium
Compatibel met aardlekelementNee
Geschikt voor DIN-railNee
Geschikt voor verdeelbordJa
Hoogte165 mm
Breedte105 mm
Diepte97 mm
Instelbereik kortvertraagde kortsluiting24 - 400 A
Kortstondige beveiliging (std): vertraging (tsd)50 ms, 100 ms, 200 ms, 300 ms, 400 ms
Milieudocumenten
Certificeringen en documenten
Downloads
Afbeelding
Beeldgebruik uitsluitend volgens onze gebruiksvoorwaarden.
Afbeelding HNT040NR
Productinformatieblad
Hager Productdatablad HNT040NR
Vermogensautomaat h3+, P250 Energy 3P3D 40 A 40 kA, boutaansluiting
PDF -
Installatiehandleiding
Installatiehandleiding International 2019-10-24
PDF2,93 MB
Manual for moulded case circuit breaker h3+ P250 (Date: 2020-03)
Installatiehandleiding International 2015-11-02
PDF4,67 MB -
STEP-bestanden
CAD file for MCCB 250A 3P
STEP-bestanden International 2026-04-15
STP640,83 kB -
Handboek
Technical catalogue
h3+ Moulded Case Circuit breakers up to 630A