Vermogensautomaat h3+, P160 TM 3P3D 25 A 70 kA, kooiklemmen HES025DC
Kies een wederverkoper
Selecteer uw dealer om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
Maak jouw systeem compleet
Optionele accessoires
Hulpcontactblok 5 producten beschikbaar -
Shunt afschakeling 5 producten beschikbaar -
Nulspanningsspoel 8 producten beschikbaar -
Hulpcontactadapter 3 producten beschikbaar -
Chassis vermogensautomaat 3 producten beschikbaar -
Afschermkap 6 producten beschikbaar
Maak jouw systeem compleet
Technische eigenschappen
Nominale stroom25 A
Uiterste uitschakelvermogen bij 400 V (EN 60947-2)70 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 240 V (EN 60947-2)85 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 230 VAC volgens IEC 60947-285 kA
Kortsluit afschakelvermogen Ics bij 400 VAC volgens IEC 60947-250 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 660 V (EN 60947-2)6 kA
Uiterste uitschakelvermogen bij 690 V (EN 60947-2)6 kA
Nominale stroom bij 10 °C conform 60947-230,10 A
Nominale stroom bij 15 °C conform 60947-229,60 A
Nominale stroom bij 20 °C conform 60947-228,90 A
Nominale stroom bij 25 °C conform 60947-228,30 A
Nominale stroom bij 30 °C conform 60947-227,70 A
Nominale stroom bij 35 °C volgens IEC 6094727 A
Nominale stroom bij 40 °C volgens IEC 6094726,40 A
Nominale stroom bij 45 °C conform 60947-225,70 A
Nominale stroom bij 50 °C conform 60947-225 A
Nominale stroom bij 55 °C conform 60947-224,30 A
Nominale stroom bij 60 °C volgens IEC 6094723,50 A
Nominale stroom bij 65 °C conform 60947-222,80 A
Nominale stroom bij 70 °C conform 60947-222 A
Aantal polen3
BedieningselementSchakel
Uitvoering componentVaste inbouw
Positie N-aansluitingZonder nul
Frequentie50 - 60 Hz
Nominale stoothoudspanning Uimp8000 V
Nominale isolatiespanning Ui800 V
Nominale spanning Ue220 - 690 V
Trip unitTM A/A
Totaal vermogensverlies onder IN19,50 W
Elektrische levensduur in aantal cycli10000
Maximale aantal mechanische schakelingen40000
IP-beschermingsklasse (Ingress Protection)IP4X
Aansluitdoorsnede soepele ader6 - 70 mm²
Aansluitdoorsnede massieve ader6 - 95 mm²
AansluitwijzeSchroefaansluiting
VergrendelbaarJa
AT_ThermalProtectionKnobSetting0,63, 0,8, 1
Materiaal kabelKoper
Compatibel met aardlekelementNee
Geschikt voor DIN-railNee
Geschikt voor verdeelbordJa
Hoogte130 mm
Breedte90 mm
Diepte97 mm
Directe beveiliging (lg): instellingscoëfficiënt6, 8, 10, 12
Montage/aansluitpositieFront
Aandraaimoment6 - 6 NM
Aandraaimoment aansluitklem onder6 - 6 NM
Aandraaimoment aansluitklem boven6 - 6 NM
Milieudocumenten
Certificeringen en documenten
Downloads
Afbeelding
Beeldgebruik uitsluitend volgens onze gebruiksvoorwaarden.
Afbeelding HES025DC
Productinformatieblad
Hager Productdatablad HES025DC
Vermogensautomaat h3+, P160 TM 3P3D 25 A 70 kA, kooiklemmen
PDF -
Instructiehandleiding
Manual for moulded case circuit breaker h3+ P160 (Date: 2020-03)
Instructiehandleiding International 2016-03-09
PDF4,40 MB
Manual for moulded case circuit breaker h3+ P160 (Date: 2023-03)
Instructiehandleiding International 2023-03-08
PDF7,44 MB -
STEP-bestanden
CAD file for MCCB 160A 3P
STEP-bestanden International 2026-04-15
STP886,39 kB -
Handboek
Technical catalogue
h3+ Moulded Case Circuit breakers up to 630A