Vermogensschakelaar h3+, P160 3P 125 A, kooiklemmen HCS125AC
Kies een wederverkoper
Selecteer uw dealer om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
Maak jouw systeem compleet
Optionele accessoires
Hulpcontactblok 5 producten beschikbaar -
Nulspanningsspoel 8 producten beschikbaar -
Hulpcontactadapter 3 producten beschikbaar -
Aansluitingen 5 producten beschikbaar -
Shunt afschakeling 5 producten beschikbaar -
Afschermkap 6 producten beschikbaar
Maak jouw systeem compleet
Technische eigenschappen
Nominale stroom125 A
Nominale korteduurbestendigheid Icw IEC 609472 kA
Aantal polen3
BedieningselementSchakel
Aansluitdoorsnede massieve ader6 - 95 mm²
Aansluitdoorsnede soepele ader6 - 70 mm²
Nominale isolatiespanning Ui800 V
Nominale stoothoudspanning Uimp8000 V
Frequentie50 - 60 Hz
Trip unitSchakelaar
Milieudocumenten
Certificeringen en documenten
Downloads
Afbeelding
Beeldgebruik uitsluitend volgens onze gebruiksvoorwaarden.
Afbeelding HCS125AC
Productinformatieblad
Hager Productdatablad HCS125AC
Vermogensschakelaar h3+, P160 3P 125 A, kooiklemmen
PDF -
Instructiehandleiding
Manual for moulded case circuit breaker h3+ P160 (Date: 2020-03)
Instructiehandleiding International 2016-03-09
PDF4,40 MB
Manual for moulded case circuit breaker h3+ P160 (Date: 2023-03)
Instructiehandleiding International 2023-03-08
PDF7,44 MB -
Handboek
Technical catalogue
h3+ Moulded Case Circuit breakers up to 630A