    • LNH0025MK
    EAN-nummer
    Verpakking
    3 stuks
    Artikelgroep
    8N1
    • NH-S­melt­vei­lig­heden
    Mespatroon NH000 25 A 500 V gG combimelder, geïs. opgestelde trekoren LNH0025MK
    Brutoprijs
    / Stuk *
    / Stuk *
    Vind wederverkoper
    Toevoegen aan lijst
    Toevoegen aan lijst
    Log in om een productlijst aan te maken
    U moet zijn aangemeld bij uw myHager-account om productlijsten te maken
    Account aanmaken Aanmelden
    Kies een wederverkoper
    Selecteer uw dealer om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
    Mespatroon NH000 25 A 500 V gG combimelder, geïs. opgestelde trekoren
    LNH0025MK
    • Technische eigenschappen
    • Milieudocumenten
    • Downloads
    • Meer producten
    Technische eigenschappen
    Uitvoe­ring
    • Afschakel­ka­rak­te­ris­tiek
      gG
    Zeke­ring
    • Zeke­rings­grootte
      NH000
    • Kenmerken zeke­ring
      gG
    Span­ning
    • Type voeding
      AC
    • Nomi­nale span­ning Ue
      500 - 500 V
    • Nomi­nale span­ning bij AC 50 Hz
      500 - 500 V
    Stroom / tempe­ra­tuur
    • Nomi­nale stroom
      25 A
    Gebruiks­voor­waarden
    • Geïso­leerd
      Ja
    Belang­rijkste elektrische eigen­schappen
    • Nom. kort­sluit­afschakel­ver­mogen Icn volgens IEC 60898-1
      120 kA
    Vermogen
    • ‌Totaal vermo­gens­ver­lies onder IN
      2,40 W
    Afme­tingen
    • Hoogte
      79 mm
    • Breedte
      21 mm
    • Diepte
      51 mm
    Milieudocumenten
    RoHS conform Ja
    REACh-SVHC vrij Ja
    Halogeenvrij Ja
    Certificeringen en documenten
    PEP - Low-voltage HRC fuse link (English)
    PDF
    413,61 kB
    REACH declaration LNH0025MK
    PDF
    RoHS report LNH0025MK
    Downloads
    • Afbeelding
      Beeldgebruik uitsluitend volgens onze gebruiksvoorwaarden.
      Afbeelding LNH0025MK | Hager Nederland
      Afbeelding LNH0025MK
    • Productinformatieblad
      Afbeelding Hager Productdatablad LNH0025MK | Hager Nederland
      Hager Productdatablad LNH0025MK
    • Conformiteitsverklaring
      Afbeelding Conformiteitsverklaring en-GB 2024-11-14 | Hager Nederland
      Conformiteitsverklaring en-GB 2024-11-14
      232,48 kB
    Meer documentatie
    Ontdek onze andere producten in deze productgroep
      LNH30180M4T - Mespatroon NH3 180 A 125 kVA gTR middenmelder
      LNH30180M4T
      Mespatroon NH3 180 A 125 kVA gTR middenmelder
      Brutoprijs
    • 2
      LNH20361M4T - Mespatroon NH2 361 A 250 kVA gTR middenmelder
      LNH20361M4T
      Mespatroon NH2 361 A 250 kVA gTR middenmelder
    • 3
      LNH20455M4T - Mespatroon NH2 455 A 315 kVA gTR middenmelder
      Mespatroon NH2 455 A 315 kVA gTR middenmelder
    • 4
      LNH30144M4T - Mespatroon NH3 144 A 100 kVA gTR middenmelder
      Mespatroon NH3 144 A 100 kVA gTR middenmelder
    • 5
      LNH30289M4T - Mespatroon NH3 289 A 200 kVA gTR middenmelder
      Mespatroon NH3 289 A 200 kVA gTR middenmelder