    • RK1107035
    EAN-nummer
    Verpakking
    24 meter
    Artikelgroep
    1K3
    • Kabelkanaal­kappen
    RK afdekprofiel 110 mm hoog, lengte 2 m, lichtgrijs RK1107035
    Brutoprijs
    / meter *
    / meter *
    Vind wederverkoper
    Toevoegen aan lijst
    Toevoegen aan lijst
    Log in om een productlijst aan te maken
    U moet zijn aangemeld bij uw myHager-account om productlijsten te maken
    Account aanmaken Aanmelden
    Kies een wederverkoper
    Selecteer uw dealer om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
    RK afdekprofiel 110 mm hoog, lengte 2 m, lichtgrijs
    RK1107035
    • Bijpassende producten
    • Technische eigenschappen
    • Milieudocumenten
    • Downloads
    • Meer producten
    Technische eigenschappen
    Maak jouw systeem compleet
    Optionele accessoires
    • Profiel­houder voor RK afdek­pro­fiel 1 producten beschikbaar
    • Deksel voor kabel­goot 1 producten beschikbaar
    • Eind­plaat voor kabel­goot 1 producten beschikbaar
    Maak jouw systeem compleet
    • Profiel­houder voor RK afdek­pro­fiel
    • Deksel voor kabel­goot
    • Eind­plaat voor kabel­goot
    • M5848
      RK, profielhouder 110 mm hoog, zwart
    • FB6011027035
      FB, deksel voor goot 110 mm breed, lichtgrijs
    • L22367035
      RK eindkappen 110 mm, set links + rechts, lichtgrijs
    Afme­tingen
    • Hoogte
      80 mm
    • Breedte
      110 mm
    • Lengte
      2000 mm
    Materiaal
    • Materiaal
      Poly­vi­nyl­chlo­ride (PVC)
    • Opper­vlakte behan­de­ling
      Onbe­han­deld
    • Kleur
      Licht­grijs
    • RAL-­code
      7035
    Milieudocumenten
    RoHS conform Ja
    REACh-SVHC vrij Ja
    Certificeringen en documenten
    PEP-document International 2022-09-27
    PDF
    217,78 kB
    REACH declaration RK1107035
    PDF
    RoHS report RK1107035
    Downloads
    • Afbeelding
      Beeldgebruik uitsluitend volgens onze gebruiksvoorwaarden.
      Afbeelding RK1107035 | Hager Nederland
      Afbeelding RK1107035
    • Productinformatieblad
      Afbeelding Hager Productdatablad RK1107035 | Hager Nederland
      Hager Productdatablad RK1107035
    • Conformiteitsverklaring
      Afbeelding EC declaration of conformity FB | Hager Nederland
      EC declaration of conformity FB
      Conformiteitsverklaring International 2017-11-20
      122,39 kB
      Afbeelding EU-Declaration FB T025A DE_EN 25072019 | Hager Nederland
      EU-Declaration FB T025A DE_EN 25072019
      Conformiteitsverklaring International 2019-08-23
    Meer documentatie
    Ontdek onze andere producten in deze productgroep
      FZ441N - Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=300 mm
      FZ441N
      Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=300 mm
      Brutoprijs
      / Stuk *
      / Stuk *
    • 2
      FZ444N - Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=1050 mm
      FZ444N
      Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=1050 mm
    • 3
      FZ442N - Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=550 mm
      FZ442N
      Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=550 mm
    • 4
      FZ443N - Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=800 mm
      FZ443N
      Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=800 mm
    • 5
      L22397035 - RK eindkappen 190 mm, set links + rechts, lichtgrijs
      L22397035
      RK eindkappen 190 mm, set links + rechts, lichtgrijs