    • FB6011027035
    EAN-nummer
    Verpakking
    20 meter
    Artikelgroep
    1J4
    • Kabelkanaal­kappen
    FB, deksel voor goot 110 mm breed, lichtgrijs FB6011027035
    Brutoprijs
    / meter *
    / meter *
    Vind wederverkoper
    Toevoegen aan lijst
    Toevoegen aan lijst
    Log in om een productlijst aan te maken
    U moet zijn aangemeld bij uw myHager-account om productlijsten te maken
    Account aanmaken Aanmelden
    Kies een wederverkoper
    Selecteer uw dealer om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
    FB, deksel voor goot 110 mm breed, lichtgrijs
    FB6011027035
    • Bijpassende producten
    • Technische eigenschappen
    • Milieudocumenten
    • Downloads
    • Meer producten
    Technische eigenschappen
    Maak jouw systeem compleet
    Bijpassende producten
    • Bijpassende producten 2 producten beschikbaar
    • RK1507035
      RK afdekprofiel 150 mm hoog, lengte 2 m, lichtgrijs
    • RK1107035
      RK afdekprofiel 110 mm hoog, lengte 2 m, lichtgrijs
    Afme­tingen
    • Breedte
      110 mm
    • Lengte
      2000 mm
    Materiaal
    • Materiaal
      Poly­vi­nyl­chlo­ride (PVC)
    • Opper­vlakte behan­de­ling
      Onbe­han­deld
    • Kleur
      Licht­grijs
    • RAL-­code
      7035
    Samen­stel­ling
    • Met bescherm­folie
      Nee
    Veilig­heid
    • Slag­vast­heid IK
      IK07
    • IP-be­scher­mings­klasse (Ingress Protec­tion)
      IP30
    Milieudocumenten
    RoHS conform Ja
    REACh-SVHC vrij Ja
    Certificeringen en documenten
    PEP - Distribution trunking - series LF - LFE - FB - BA6 (english)
    PDF
    400,99 kB
    REACH declaration FB6011027035
    PDF
    RoHS report FB6011027035
    Downloads
    • Afbeelding
      Beeldgebruik uitsluitend volgens onze gebruiksvoorwaarden.
      Afbeelding FB6011027035 | Hager Nederland
      Afbeelding FB6011027035
    • Productinformatieblad
      Afbeelding Hager Productdatablad FB6011027035 | Hager Nederland
      Hager Productdatablad FB6011027035
    • Conformiteitsverklaring
      Afbeelding EC declaration of conformity FB | Hager Nederland
      EC declaration of conformity FB
      Conformiteitsverklaring International 2017-11-20
      122,39 kB
      Afbeelding EU-Declaration FB T025A DE_EN 25072019 | Hager Nederland
      EU-Declaration FB T025A DE_EN 25072019
      Conformiteitsverklaring International 2019-08-23
    Meer documentatie
    Ontdek onze andere producten in deze productgroep
      FZ441N - Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=300 mm
      FZ441N
      Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=300 mm
      Brutoprijs
      / Stuk *
      / Stuk *
    • 2
      FZ444N - Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=1050 mm
      FZ444N
      Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=1050 mm
    • 3
      FZ442N - Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=550 mm
      FZ442N
      Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=550 mm
    • 4
      FZ443N - Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=800 mm
      FZ443N
      Kabelkanaalkap voor 160/205 mm verdelers, B=800 mm
    • 5
      L22397035 - RK eindkappen 190 mm, set links + rechts, lichtgrijs
      L22397035
      RK eindkappen 190 mm, set links + rechts, lichtgrijs