    • LVZ00WE150
    EAN-nummer
    Verpakking
    1 Stuk
    Artikelgroep
    8V1
    • Mespa­troon- en veilig­he­den­last­schei­ders en toebe­horen
    • Ener­gie­me­ting
    • Toon meer
    Stroomtrafoblok gr. 00 100 mm 150/5 klasse 3 2VA 1-fase LVZ00WE150
    Brutoprijs
    / Stuk *
    / Stuk *
    Vind wederverkoper
    Toevoegen aan lijst
    Toevoegen aan lijst
    Log in om een productlijst aan te maken
    U moet zijn aangemeld bij uw myHager-account om productlijsten te maken
    Account aanmaken Aanmelden
    Kies een wederverkoper
    Selecteer uw dealer om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
    Stroomtrafoblok gr. 00 100 mm 150/5 klasse 3 2VA 1-fase
    LVZ00WE150
    • Bijpassende producten
    • Technische eigenschappen
    • Milieudocumenten
    • Downloads
    • Meer producten
    Technische eigenschappen
    Maak jouw systeem compleet
    Bijpassende producten
    • Bijpassende producten 1 producten beschikbaar
    • LVS00100SPX
      Gr. 00, 100 mm railafstand, 3-polig schakelend, M8 aansluiting, zonder haken
    Speci­fieke eigen­schappen voor bevei­li­ging
    • Filter­type product
      Stroom­trans­for­mator
    Func­ties
    • Nauw­keu­rig­heids­klasse
      3
    Vermogen
    • Vermogen
      1,50 VA
    Afme­tingen
    • Hoogte
      17 mm
    • Breedte
      49,90 mm
    • Diepte
      351 mm
    • Hoogte van de opening
      24 mm
    • Breedte van opening
      21,6 mm
    Aansluitmogelijk­heden
    • Aansluit­wijze
      Draadaansluiting
    Frequentie
    • Frequentie
      50 - 60 Hz
    Span­ning
    • Nom. houd­span­ning netfre­quentie (r.m.s)
      3000 V
    • Maximale werk­span­ning
      720 V
    Gebruiks­voor­waarden
    • Bedrijf­s­tem­pe­ra­tuur
      -40 - 40 °C
    • Opslag-/­trans­port-­tem­pe­ra­tuur
      -40 - 75 °C
    Aansluiting
    • Aansluit­door­snede soepele ader
      2.5 - 4 mm²
    • Aansluit­door­snede massieve ader
      2.5 - 4 mm²
    Veilig­heid
    • IP-be­scher­mings­klasse (Ingress Protec­tion)
      IP10
    • Isola­tie­klasse
      E
    Stroom / tempe­ra­tuur
    • Nomi­nale primaire stroom (lpr)
      150 A
    • Nomi­nale secun­daire stroom (Isr)
      5 A
    • Nomi­nale stroom
      150 A
    • Ther­mi­sche nomi­naal stroom
      1,2*Ipr
    • Nomi­nale kort­ston­dige ther­mi­sche stroom (lth/1s)
      60*Ipr
    • Nomi­nale dyna­mi­sche stroom
      2.5*Ith
    • Over­stroom­be­gren­zings­factor
      FS 5
    Milieudocumenten
    RoHS conform Ja
    REACh-SVHC vrij Ja
    Certificeringen en documenten
    REACH declaration LVZ00WE150
    PDF
    RoHS report LVZ00WE150
    PDF
    Downloads
    • Afbeelding
      Beeldgebruik uitsluitend volgens onze gebruiksvoorwaarden.
      Afbeelding LVZ00WE150 | Hager Nederland
      Afbeelding LVZ00WE150
    • Productinformatieblad
      Afbeelding Hager Productdatablad LVZ00WE150 | Hager Nederland
      Hager Productdatablad LVZ00WE150