    • HNG7512507035B
    EAN-nummer
    Verpakking
    12 meter
    Artikelgroep
    1T4
    • Bedra­dingskanalen halogeen­vrij
    HNG, bedradingskanaal + deksel halogeenvrij 75x125 mm, lichtgrijs HNG7512507035B
    Brutoprijs
    / meter *
    / meter *
    Vind wederverkoper
    Toevoegen aan lijst
    Toevoegen aan lijst
    Log in om een productlijst aan te maken
    U moet zijn aangemeld bij uw myHager-account om productlijsten te maken
    Account aanmaken Aanmelden
    Kies een wederverkoper
    Selecteer uw dealer om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
    HNG, bedradingskanaal + deksel halogeenvrij 75x125 mm, lichtgrijs
    HNG7512507035B
    • Bijpassende producten
    • Technische eigenschappen
    • Milieudocumenten
    • Downloads
    • Meer producten
    Technische eigenschappen
    Maak jouw systeem compleet
    Optionele accessoires
    • Afstandbus 2 producten beschikbaar
    • Popna­gel­tang 3 producten beschikbaar
    • Schroef­rozet 1 producten beschikbaar
    • Gereed­schap 1 producten beschikbaar
    • Uitbreek­tang 1 producten beschikbaar
    • Draad­klem bedra­dingskanaal 1 producten beschikbaar
    Maak jouw systeem compleet
    • Afstandbus
    • Popna­gel­tang
    • Schroef­rozet
    • Gereed­schap
    • Uitbreek­tang
    • Draad­klem bedra­dingskanaal
    • M51592
      Afstandhouder 12 mm
    • M5159
      Afstandhouder 20 mm