    • BRN6521019016
    EAN-nummer
    Verpakking
    6 meter
    Artikelgroep
    1A1
    • BRN - wandgoten
    BRN65 bodemprofiel 68x210 mm pvc, 2 m, verkeerswit BRN6521019016
    Brutoprijs
    / meter *
    / meter *
    Naar wandgootconfigurator
    Vind wederverkoper
    Toevoegen aan lijst
    Toevoegen aan lijst
    Log in om een productlijst aan te maken
    U moet zijn aangemeld bij uw myHager-account om productlijsten te maken
    Account aanmaken Aanmelden
    Kies een wederverkoper
    Selecteer uw dealer om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
    BRN65 bodemprofiel 68x210 mm pvc, 2 m, verkeerswit
    BRN6521019016
    • Bijpassende producten
    • Technische eigenschappen
    • Milieudocumenten
    • Downloads
    • Meer producten
    Technische eigenschappen
    Maak jouw systeem compleet
    Onmisbare accessoires
    Previous
    Previous
    BR08029016
    BR08029016
    BR65/BRN65 deksel 80mm pvc, verkeerswit
    Optionele accessoires
  • Bekijk meer (13)
    • Geluids­iso­latie 1 producten beschikbaar
    • Afdek­pro­fiel 1 producten beschikbaar
    • Wand­rozet 1 producten beschikbaar
    • Afsluit­stuk wand­rozet 1 producten beschikbaar
    • Schei­dings­schot 3 producten beschikbaar
    • Kabel­klem/-­ge­leider 2 producten beschikbaar
    Maak jouw systeem compleet
    • Geluids­iso­latie
    • Afdek­pro­fiel
    • Wand­rozet
    • Afsluit­stuk wand­rozet
    • Schei­dings­schot
    • Kabel­klem/-­ge­leider
    • Eind­plaat
    • Binnen­hoek
    • Buiten­hoek
    • Vlakke hoek
    • L5804
      Geluidsisolatie, 15 stukken mineraalvezel-isolatie L= 300 mm, D= 30 mm