    • BRA652105ELN
    EAN-nummer
    Verpakking
    1 Stuk
    Artikelgroep
    1A5
    • BR - wandgoten
    BRA, vlakke hoek aluminium voor goot 65x210 mm, natuurgeëloxeerd BRA652105ELN
    Brutoprijs
    / Stuk *
    / Stuk *
    Naar wandgootconfigurator
    Vind wederverkoper
    Toevoegen aan lijst
    Toevoegen aan lijst
    Log in om een productlijst aan te maken
    U moet zijn aangemeld bij uw myHager-account om productlijsten te maken
    Account aanmaken Aanmelden
    Kies een wederverkoper
    Selecteer uw dealer om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
    BRA, vlakke hoek aluminium voor goot 65x210 mm, natuurgeëloxeerd
    BRA652105ELN
    • Bijpassende producten
    • Technische eigenschappen
    • Milieudocumenten
    • Downloads
    • Meer producten
    Technische eigenschappen
    Maak jouw systeem compleet
    Bijpassende producten
    • Bijpassende producten 1 producten beschikbaar
    • BRA652101ELN
      BRA, bodemprofiel 65x210 mm, natuurgeëloxeerd
    Afme­tingen
    • Hoogte
      68 mm
    • Breedte
      210 mm
    • Meting a
      290 mm
    Toebe­horen
    • Toebe­horen
      Bodem­pro­fiel
    Confi­gu­ratie
    • Over­lap­pend
      Ja
    Installatie, montage
    • Bodem­per­fo­ratie
      Ja
    Materiaal
    • Materiaal
      Aluminium
    • Opper­vlakte behan­de­ling
      Geano­di­seerd
    • Kleur
      Aluminium
    • Gere­la­teerde Series
      BRA 65x210
    Milieudocumenten
    RoHS conform Ja
    REACh-SVHC vrij Ja
    Certificeringen en documenten
    REACH declaration BRA652105ELN
    PDF
    RoHS report BRA652105ELN
    PDF
    Downloads
    • Afbeelding
      Beeldgebruik uitsluitend volgens onze gebruiksvoorwaarden.
      Afbeelding BRA652105ELN | Hager Nederland
      Afbeelding BRA652105ELN
    • Productinformatieblad
      Afbeelding Hager Productdatablad BRA652105ELN | Hager Nederland
      Hager Productdatablad BRA652105ELN
    • Software
      Afbeelding Cable Management Revit Plugin | Hager Nederland
      Cable Management Revit Plugin
      MSI
      50,17 MB
    Meer documentatie
    Ontdek onze andere producten in deze productgroep
      BRS0802VERZ - BRS, deksel 80 mm, verzinkt
      BRS0802VERZ
      BRS, deksel 80 mm, verzinkt
      Brutoprijs
      / meter *
      / meter *
    • 2
      BR652106D9011 - BR65 eindplaat 68x210 mm 2x80 mm, halogeenvrij, zwart
      BR652106D9011
      BR65 eindplaat 68x210 mm 2x80 mm, halogeenvrij, zwart
    • 3
      BR6517069011 - BR65 eindplaat 68x170 mm, halogeenvrij, zwart
      BR6517069011
      BR65 eindplaat 68x170 mm, halogeenvrij, zwart
    • 4
      BR6513069011 - BR65 eindplaat 68x130 mm, halogeenvrij, zwart
      BR6513069011
      BR65 eindplaat 68x130 mm, halogeenvrij, zwart
    • 5
      BR6510069011 - BR65 eindplaat 68x100 mm, halogeenvrij, zwart
      BR65 eindplaat 68x100 mm, halogeenvrij, zwart