    • JK11253S
    EAN-Nr.
    Packaging
    1 piece
    • Invicta - 125A-250A TP&N Boards
    125A 3 Pole JK1 Switch Incomer Kit JK11253S
    Price
    / piece *
    / piece *
    Add to a list
    Add to a list
    Login to create a product list
    You need to be logged into your myHager account to create product lists
    Create an account Sign in
    125A 3 Pole JK1 Switch Incomer Kit
    JK11253S
    • Accessories
    • Technical characteristics
    • Environmental value
    • Documentations
    • More products
    Download the sheet
    Complete your system
    Compatible products
    • Referenced by 38 products available
    Referenced by
    • JK124B
      125A 24 Way TPN Board Plain Door
    • JK104B
      125A 4 Way TPN Board Plain Door