Produktbild HMW400NR
Produktdatablad
Hager Produktdatablad HMW400NR
Effektbrytare h3+ P630 Energy 3x400A 50kA
PDF -
Användarhandbok
Användarhandbok International 2025-01-21
PDF10,29 MB -
Installationshandbok
Installationshandbok International 2019-10-09
PDF2,77 MB -
Tekniska broschyrer
Kompletta lösningar inom energidistribution
Visste du att Hager kan vara din huvudleverantör för energidistribution upp till 4 000 A?
PDF3,46 MB -
STEP-filer
CAD file for MCCB 630A 3P
STEP-filer International 2026-04-15
STP921,20 kB -
Handbok (produktserie)
Technical catalogue
h3+ Moulded Case Circuit breakers up to 630A