MCCB Wyłącznik mocy h3+ P630 Energy 3x630A 70kA HEW630NR
Wybierz sprzedawcę
Wybierz sprzedawcę, aby uzyskać dostęp do profesjonalnych cen i kupować online
Uzupełnij swój system
Akcesoria opcjonalne
Uchwyt z blokadą wyłącznika mocy 1 dostępne produkty -
Przewody pomocnicze 2 dostępne produkty -
Akcesoria elektryczne 1 dostępne produkty -
Przewód blokujący elektrycznej 2 dostępne produkty -
Wyzwalacz podnapięciowy 8 dostępne produkty -
Wyzwalacz wzrostowy 5 dostępne produkty
Uzupełnij swój system
Specyfikacja techniczna
Prąd znamionowy630 A
Prąd znam. wyłączalny zwarc. graniczny Icu dla 400V AC wg PN-EN 60947-270 kA
Prąd znam. wyłączalny zwarc. graniczny Icu dla 240V AC wg PN-EN 60947-2100 kA
Prąd znam. wyłączalny zwarc. graniczny Icu dla 415V AC wg PN-EN 60947-270 kA
Prąd znam. wyłączalny zwarc. graniczny Icu dla 690V AC wg PN-EN 60947-212 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 220V AC wg PN-EN 60947-2100 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 230V AC wg PN-EN 60947-2100 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 240V AC wg PN-EN 60947-2100 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 380V AC wg PN-EN 60947-270 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 400V AC wg PN-EN 60947-270 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 415V AC wg PN-EN 60947-270 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 690V AC wg PN-EN 60947-212 kA
Prąd znamionowy w temperaturze 10°C zgodnie z PN-EN 60947630 A
Prąd znamionowy w temperaturze 15°C zgodnie z PN-EN 60947630 A
Prąd znamionowy w temperaturze 20°C zgodnie z PN-EN 60947630 A
Prąd znamionowy w temperaturze 25°C zgodnie z PN-EN 60947630 A
Prąd znamionowy w temperaturze 30°C zgodnie z PN-EN 60947630 A
Prąd znamionowy w temperaturze 35°C zgodnie z normą IEC 60947630 A
Prąd znamionowy w temperaturze 40°C zgodnie z normą IEC 60947630 A
Prąd znamionowy w temperaturze 45°C zgodnie z PN-EN 60947630 A
Prąd znamionowy w temperaturze 50°C zgodnie z PN-EN 60947630 A
Prąd znamionowy w temperaturze 55°C zgodnie z PN-EN 60947630 A
Prąd znamionowy w temperaturze 60°C zgodnie z normą IEC 60947623 A
Prąd znamionowy w temperaturze 65°C zgodnie z PN-EN 60947560 A
Prąd znamionowy w temperaturze 70°C zgodnie z PN-EN 60947497 A
Liczba biegunów3
Element sterujący/obsługowyPrzełącznik
Typ konstrukcji urządzeniaStacjonarny
Pozycja neutralnaBez położenia neutralnego
Częstotliwość50 - 60 Hz
Znamionowe napięcie udarowe Uimp8000 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui800 V
Napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC)220 - 690 V
Jednostka wyzwalaniaENERGY
Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego119 W
Klasa ochrony przed wnikaniem (IP)IP4X
Nominalny moment dokręcania18 - 18 Nm
Pozycja montażu/połączeniaOd frontu
Materiał kablaMiedź, Aluminium
Kompatybilny z blokiem różnicowoprądowymTak
Pasuje do szyn DINNie
Nadaje się do szafy rozdzielczejTak
Wysokość260 mm
Szerokość140 mm
Głębokość150 mm
Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego341,25 - 6300,0 A
Zabezpieczenie krótkozwłoczne (std): czas opóźnienia (tsd)50 ms, 100 ms, 200 ms, 300 ms, 400 ms
Wartość dla środowiska
Certyfikaty i dokumenty
Pobierz
Obraz produktu
Karta danych produktu
Hager Karta katalogowa HEW630NR
MCCB Wyłącznik mocy h3+ P630 Energy 3x630A 70kA
PDF -
Dane techniczne — Instrukcja obsługi
Dane techniczne — Instrukcja obsługi International 2025-01-21
PDF10,29 MB -
Broszura
MDS - broszura
Broszura pl-PL 2025-04-17
PDF8,08 MB
univers N - Kompletny system do 1600 A
Broszura pl-PL 2026-02-25
PDF13,77 MB -
Pliki STEP
CAD file for MCCB 630A 3P
Pliki STEP International 2026-04-15
STP921,20 kB -
Podręcznik techniczny
PL_6LE005047Ab_Katalog techniczny h3+ do 630.pdf
h3+ Kompaktowe wyłączniki mocy. Zakres do 630A
Technical catalogue
h3+ Moulded Case Circuit breakers up to 630A
Dane techniczne - Deklaracja zgodności
Deklaracja zgodności UE
MCCB h3 Wyłączniki mocy, wielkość x630 i P630, In = 250 - 630 A; HEJ…, HEW…, HMJ…, HMW…, HNJ…, HNW…, HPW…