Produktbild HNS100JC
Produktdatablad
Hager Produktdatablad HNS100JC
Effektbrytare h3+ LSI 3x100A 40kA
PDF -
Användarhandbok
Manual for moulded case circuit breaker h3+ P160 (Date: 2020-03)
Användarhandbok International 2016-03-09
PDF4,40 MB
Manual for moulded case circuit breaker h3+ P160 (Date: 2023-03)
Användarhandbok International 2023-03-08
PDF7,44 MB -
Installationshandbok
Installationshandbok International 2018-06-04
PDF2,86 MB -
Tekniska broschyrer
Kompletta lösningar inom energidistribution
Visste du att Hager kan vara din huvudleverantör för energidistribution upp till 4 000 A?
PDF3,46 MB -
STEP-filer
CAD file for MCCB 160A 3P
STEP-filer International 2026-04-15
STP886,39 kB -
Handbok (produktserie)
Technical catalogue
h3+ Moulded Case Circuit breakers up to 630A