Produktbild HMT040JR
Produktdatablad
Hager Produktdatablad HMT040JR
Effektbrytare h3+ LSI 40A 3-Polig 50kA
PDF -
Installationshandbok
Installationshandbok International 2018-06-04
PDF2,86 MB
Manual for moulded case circuit breaker h3+ P250 (Date: 2020-03)
Installationshandbok International 2015-11-02
PDF4,67 MB -
Tekniska broschyrer
Kompletta lösningar inom energidistribution
Visste du att Hager kan vara din huvudleverantör för energidistribution upp till 4 000 A?
PDF3,46 MB -
STEP-filer
CAD file for MCCB 250A 3P
STEP-filer International 2026-04-15
STP640,83 kB -
Handbok (produktserie)
Technical catalogue
h3+ Moulded Case Circuit breakers up to 630A