    • BA760100
    EAN-nummer
    Verpakking
    16 meter
    • Bedra­dings­ka­nalen
    BA7, bedradingskanaal + deksel 60x100 mm, grijs BA760100
    Vind verdeler
    Toevoegen aan lijst
    Toevoegen aan lijst
    Log in om een productlijst aan te maken
    U moet zijn aangemeld bij uw myHager-account om productlijsten te maken
    Account aanmaken Aanmelden
    Kies een verdeler
    Selecteer uw groothandel om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
    BA7, bedradingskanaal + deksel 60x100 mm, grijs
    BA760100
    • Toebehoren
    • Technische eigenschappen
    • Milieudocumenten
    • Downloads
    • Meer producten
    Technische eigenschappen
    Kies uw toebehoren uit de lijst hiernaast
    Toebehoren
    • Afstandbus 2 producten beschikbaar
    • Draad­klem bedra­dings­ka­naal 1 producten beschikbaar
    • Klink­nagel pistool 3 producten beschikbaar
    • Schroef­rozet 1 producten beschikbaar
    • Gereed­schap 1 producten beschikbaar
    • Afstandbus
    • Draad­klem bedra­dings­ka­naal
    • Klink­nagel pistool
    • Schroef­rozet
    • Gereed­schap
    • M51592
      Afstandhouder 12 mm
    • M5159
      Afstandhouder 20 mm