    • BR65210W9016
    EAN
    E-nr.
    Förp
    1 st
    • Utan­på­lig­gande föns­ter­bänk­s­kanal
    Väggram främre del, BR 68x210, Halogenfri, Vit BR65210W9016
    Produkten är bedömd hos BVB. Läs mer på www.byggvarubedomningen.se
    Köp hos din grossist
    Lägg till
    Lägg till
    Logga in för att skapa en produktlista
    Du måste vara inloggad på ditt myHager-konto för att skapa produktlistor
    Skapa ett konto Logga in
    Välj grossist
    Köp online med dina avtalade priser
    Väggram främre del, BR 68x210, Halogenfri, Vit
    BR65210W9016
    • Tillbehör
    • Tekniska egenskaper
    • Miljödokumentation
    • Dokumentation
    • Fler produkter
    Produktdatablad
    Komplettera ditt system
    Kompatibla produkter
    • Passar till 1 tillgängliga produkter
    Passar till
    • BRS6521019016
      Grundprofil BRS Stål 65x210mm, Vit
    Tekniska egenskaper
    Dimen­sioner
    • Höjd
      68 mm
    • Bredd
      210 mm
    • Mätning A
      7 mm