    • BA7A100030
    EAN-nummer
    Verpakking
    24 meter
    • vega D
    • Bedra­dings­ka­nalen
    • Toon meer
    Bedradingskanaal BA7A 100*30mm, grijs BA7A100030
    Vind verdeler
    Toevoegen aan lijst
    Toevoegen aan lijst
    Log in om een productlijst aan te maken
    U moet zijn aangemeld bij uw myHager-account om productlijsten te maken
    Account aanmaken Aanmelden
    Kies een verdeler
    Selecteer uw groothandel om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
    Bedradingskanaal BA7A 100*30mm, grijs
    BA7A100030
    • Toebehoren
    • Technische eigenschappen
    • Milieudocumenten
    • Downloads
    • Meer producten
    Technische eigenschappen
    Afme­tingen
    • Hoogte
      100 mm
    • Breedte
      30 mm
    • Lengte
      2000 mm
    • Sleuf­breedte
      6 mm
    • Sleuf­breedte
      6,50 mm
    Uitrus­ting
    • Afdek­king in leve­rings­om­vang
      Ja
    Mate­riaal
    • Mate­riaal
      Poly­vi­nyl­chlo­ride (PVC)
    • Kleur
      Grijs
    • RAL-­kleur
      7030
    Func­ties
    • Is zelfdo­vend
      Ja
    Archi­tec­tuur
    • Flexibel
      Nee
    Confi­gu­ratie
    • Zijwand
      Sleuf
    Milieudocumenten
    RoHS conform Ja
    REACH conform Ja
    Certificeringen en documenten
    PEP - Slotted cable trunking system BA7 and BA7A (English)
    PDF
    439,72 kB
    REACH declaration BA7A100030
    PDF
    RoHS report BA7A100030
    Downloads
    • Product afbeelding
      Afbeelding BA7A100030 | Hager Belgium
      Afbeelding BA7A100030
    • Productinformatieblad
      Afbeelding Hager Productdatablad BA7A100030 | Hager Belgium
      Hager Productdatablad BA7A100030