    • SL201151
    EAN
    Packaging
    24 Meters
    • Skirting ducts
    Trunking base SL20115 black SL201151
    Add to a list
    Add to a list
    Login to create a product list
    You need to be logged into your myHager account to create product lists
    Create an account Sign in
    Trunking base SL20115 black
    SL201151
    • Accessories
    • Technical properties
    • Environmental value
    • Documentations
    • More products
    Download the data sheet
    Complete your system
    Compatible products
    • Referenced by 1 products available
    Referenced by
    • SL2011529016
      Trunking lid SL20115 traffic white
    Technical properties
    Dimen­sions
    • Height
      115 mm
    • Width
      20 mm
    • Length
      2000 mm
    Capa­city
    • Max. number of cables (Ø11mm, 50% filled, without devices)