    • BA760100
    EAN
    Packaging
    16 Meters
    • Slotted cable trunking plastic
    Slotted panel trunking made of PVC BA7 60x100mm grey BA760100
    Add to a list
    Add to a list
    Login to create a product list
    You need to be logged into your myHager account to create product lists
    Create an account Sign in
    Slotted panel trunking made of PVC BA7 60x100mm grey
    BA760100
    • Accessories
    • Technical properties
    • Environmental value
    • Documentations
    • More products
    Download the data sheet
    Complete your system
    Optional accessories
    • Spacer sleeve 2 products available
    • Wire clamp slotted cable duct system 1 products available
    • Draper hand riveter 3 products available
    • Screw rosette 1 products available
    • Shears for cutting trunking 1 products available
    Complete your system
    • Spacer sleeve
    • Wire clamp slotted cable duct system
    • Draper hand riveter
    • Screw rosette
    • Shears for cutting trunking
    • M51592
      Spacer for slotted panel trunking made of PVC 12mm black
    • M5159
      Spacer for slotted panel trunking made of PVC 20mm black
    • BA7CLIP
      Clip made of polystyrene for slottet panel trunking BA7/HA7 width 40mm