Hager pa­sa­ulē

Lai piekļūtu jūsu valsts vietnei, noklikšķiniet uz pogas tālāk vai atlasiet citas valsts vietni

Hager Forum


Design Matters!

It’s an exciting statement to make, in the sense that just about everything is ‘design,’ whether it’s coming from an engineering, business or aesthetic perspective.


Read the Story

Erwin van Handenhoven holding a cube

Hager, zīmols
Hager Grupa

Mūsu risinājumu un pakalpojumu klāsts ir sākot no enerģijas sadalēm līdz kabeļu pārvaldībai un no drošības sistēmām līdz ēku automatizācijai.


Hager Group

120 valstis visā pasaulē

Kā neatkarīgs ģimenes uzņēmums un ģimenes uzņēmums, kas atrodas Blieskastel, Vācijā, mēs esam viens no nozares inovāciju līderiem. 11 500 darbinieku pārdod aptuveni 2 miljardus eiro. Mūsu komponenti un risinājumi tiek ražoti 22 vietās visā pasaulē, un tiem uzticas 120 valstis visā pasaulē. Mūsu panākumu pamatā ir klientu uzticība.


hager-visa-pasaule

Informācija par vielām

REACH regula pieprasa, lai mēs informētu jūs par vielām, kas minētas sarakstā „Ļoti bīstamas vielas”, kuras var redzēt arī SVHC sarakstā.

 

REACH (reģistrācijas, novērtēšanas, licencēšanas un ķimikāliju ierobežošana) regula 2006/1907 / ES stājās spēkā 2007. gada 1. jūnijā. Saskaņā ar REACH regulas 33. pantu mēs apliecinām, ka dažas no mūsu EEI satur SVHC saraksta vielas, kuru koncentrācija pārsniedz 0,1% no svara. Vai kāds no mūsu produktiem satur šādas vielas, informāciju jūs varat atrast sarakstā.


hager-informacija-par-vielam