Hager maailmas

Oma riigi saidile pääsemiseks klõpsake allolevale nupule või valige mõne muu riigi sait.

 
Hager Forum


"Hager Group on elamute, äri- ning tööstushoonete elektripaigaldiste juhtiv lahenduste ja teenuste pakkuja."


Hager on Hager Groupi
kaubamärk

Meie lahenduste ja teenuste valik ulatub energiajaotusest kaablimajanduseni ning turvasüsteemidest hoonete automatiseerimiseni.


Hager Groupi veebisait
Hager Group

120 riigis üle

Saksamaal Blieskastelis paikneva sõltumatu perefirmana oleme üks tööstusharu uuenduste eestvedajaid. Meie 11 500 töötajat toovad müügitulu ligi 2 miljardi euro eest. Meie koosteosi ja lahendusi toodetakse maakera 22 paigas ja neid usaldavad tarbijad 120 riigis üle terve maailma. Oma edu võlgneme nende usaldusele.


Hager Groupi veebisait
hager-kogu-maailmas

Teave ainete kohta

Määruste kohaselt oleme kohustatud teavitama oma kliente mõnede reguleeritud ainete kohta. REACH-määrus nõuab, et me teavitaksime teid selliste ainete olemasolu kohta, mida on mainitud väga ohtlike ainete loendis, mida nimetatakse ka SVHC loendiks (Substances of Very High Concern).


REACH-määrus (kemikaalide registreerimine, hindamine, autoriseerimine ja piiramine) 2006/1907/EL jõustus 1. juunist 2007.REACH-määruse artikli 33 kohaselt deklareerime, et mõned meie elektri- ja elektroonikaseadmetest sisaldavad SVHC loendis olevaid aineid üle 0,1 massiprotsendi. Kui see puudutab meie tooteid, siis leiate selle teabe siit.


Siit saate selle deklaratsiooni alla laadida
hager-teave-ainete-kohta