Hager maailmas

Oma riigi saidile pääsemiseks klõpsake allolevale nupule või valige mõne muu riigi sait.

 
Hager Forum


Design Matters!

It’s an exciting statement to make, in the sense that just about everything is ‘design,’ whether it’s coming from an engineering, business or aesthetic perspective.


Read the Story

Erwin van Handenhoven holding a cube

Hager on Hager Groupi
kaubamärk

Meie lahenduste ja teenuste valik ulatub energiajaotusest kaablimajanduseni ning turvasüsteemidest hoonete automatiseerimiseni.


Hager Group

120 riigis üle

Saksamaal Blieskastelis paikneva sõltumatu perefirmana oleme üks tööstusharu uuenduste eestvedajaid. Meie 11 500 töötajat toovad müügitulu ligi 2 miljardi euro eest. Meie koosteosi ja lahendusi toodetakse maakera 22 paigas ja neid usaldavad tarbijad 120 riigis üle terve maailma. Oma edu võlgneme nende usaldusele.


hager-kogu-maailmas

Teave ainete kohta

Määruste kohaselt oleme kohustatud teavitama oma kliente mõnede reguleeritud ainete kohta. REACH-määrus nõuab, et me teavitaksime teid selliste ainete olemasolu kohta, mida on mainitud väga ohtlike ainete loendis, mida nimetatakse ka SVHC loendiks (Substances of Very High Concern).


REACH-määrus (kemikaalide registreerimine, hindamine, autoriseerimine ja piiramine) 2006/1907/EL jõustus 1. juunist 2007.REACH-määruse artikli 33 kohaselt deklareerime, et mõned meie elektri- ja elektroonikaseadmetest sisaldavad SVHC loendis olevaid aineid üle 0,1 massiprotsendi. Kui see puudutab meie tooteid, siis leiate selle teabe siit.


hager-teave-ainete-kohta