MCCB Wyłącznik mocy h3+ P630 LSI 3x250A 50kA HMW250JR
Wybierz sprzedawcę
Wybierz sprzedawcę, aby uzyskać dostęp do profesjonalnych cen i kupować online
Uzupełnij swój system
Akcesoria opcjonalne
Wyzwalacz wzrostowy 5 dostępne produkty -
Wyzwalacz podnapięciowy 8 dostępne produkty -
Styki pomocnicze i sygnalizacyjne 5 dostępne produkty -
Przewody pomocnicze 2 dostępne produkty -
Przewód blokujący elektrycznej 2 dostępne produkty -
Przewody komunikacyjne 2 dostępne produkty
Uzupełnij swój system
Specyfikacja techniczna
Prąd znamionowy250 A
Prąd znam. wyłączalny zwarc. graniczny Icu dla 230V AC wg PN-EN 60947-285 kA
Prąd znam. wyłączalny zwarc. graniczny Icu dla 240V AC wg PN-EN 60947-285 kA
Prąd znam. wyłączalny zwarc. graniczny Icu dla 400V AC wg PN-EN 60947-250 kA
Prąd znam. wyłączalny zwarc. graniczny Icu dla 415V AC wg PN-EN 60947-250 kA
Zdolność wyłączania 1P przy 230 V (EN 60947-2)10 kA
Zdolność wyłączania 1P przy 400 V (EN 60947-2)10 kA
Prąd znam. wyłączalny zwarc. graniczny Icu dla 690V AC wg PN-EN 60947-212 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 220V AC wg PN-EN 60947-285 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 230V AC wg PN-EN 60947-285 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 240V AC wg PN-EN 60947-285 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 380V AC wg PN-EN 60947-250 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 400V AC wg PN-EN 60947-250 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 415V AC wg PN-EN 60947-250 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 690V AC wg PN-EN 60947-212 kA
Prąd znamionowy w temperaturze 10°C zgodnie z PN-EN 60947250 A
Prąd znamionowy w temperaturze 15°C zgodnie z PN-EN 60947250 A
Prąd znamionowy w temperaturze 20°C zgodnie z PN-EN 60947250 A
Prąd znamionowy w temperaturze 25°C zgodnie z PN-EN 60947250 A
Prąd znamionowy w temperaturze 30°C zgodnie z PN-EN 60947250 A
Prąd znamionowy w temperaturze 35°C zgodnie z normą IEC 60947250 A
Prąd znamionowy w temperaturze 40°C zgodnie z normą IEC 60947250 A
Prąd znamionowy w temperaturze 45°C zgodnie z PN-EN 60947250 A
Prąd znamionowy w temperaturze 50°C zgodnie z PN-EN 60947250 A
Prąd znamionowy w temperaturze 55°C zgodnie z PN-EN 60947250 A
Prąd znamionowy w temperaturze 60°C zgodnie z normą IEC 60947250 A
Prąd znamionowy w temperaturze 70°C zgodnie z PN-EN 60947250 A
Prąd znamionowy w temperaturze 65°C zgodnie z PN-EN 60947250 A
Liczba biegunów3
Element sterujący/obsługowyPrzełącznik
Typ konstrukcji urządzeniaStacjonarny
Pozycja neutralnaBez położenia neutralnego
Czas reakcji przy otwarciu10 ms
Nastawa wartości prądu Ir190 A, 100 A, 110 A, 125 A, 140 A, 160 A, 180 A, 200 A, 225 A, 250 A
Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego122,85 - 2500,0 A
Częstotliwość50 - 60 Hz
Nominalny moment dokręcania18 - 18 Nm
Pozycja montażu/połączeniaOd frontu
Znamionowe napięcie udarowe Uimp8000 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui800 V
Napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC)220 - 690 V
Jednostka wyzwalaniaLSI
Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego36,8 W
Straty mocy na biegun dla prądu znamionowego12,3 W
Liczba styków pomocniczych przełącznych0
Liczba styków pomocniczych rozwiernych0
Liczba styków pomocniczych zwiernych0
Klasa ochrony przed wnikaniem (IP)IP4X
Zakres temperatur pracy-25 - 70 °C
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC 60664/IEC 60947-2.3
Typ złącza/wtykuZaciski
Materiał kablaMiedź
Wysokość260 mm
Szerokość140 mm
Głębokość150 mm
Wbudowany napęd silnikowyNie
Pasuje do szyn DINNie
Kompatybilny z blokiem różnicowoprądowymTak
Nadaje się do szafy rozdzielczejTak
Pozycja zasilaniaDwukierunkowy
Zabezpieczenie krótkozwłoczne (std): prąd (Isd)1,5, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10
Zabezpieczenie krótkozwłoczne (std): czas opóźnienia (tsd)50 ms, 100 ms, 200 ms, 300 ms, 400 ms
Zabezpieczenie bezzwłoczne (li): współczynnik ustawienia zegara3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12
Wartość dla środowiska
Certyfikaty i dokumenty
Pobierz
Obraz produktu
Karta danych produktu
Hager Karta katalogowa HMW250JR
MCCB Wyłącznik mocy h3+ P630 LSI 3x250A 50kA
PDF -
Dane techniczne — Instrukcja obsługi
Dane techniczne — Instrukcja obsługi International 2025-01-21
PDF10,29 MB -
Instrukcja montażu
Instrukcja montażu International 2019-01-25
PDF1,15 MB -
Broszura
MDS - broszura
Broszura pl-PL 2025-04-17
PDF8,08 MB
univers N - Kompletny system do 1600 A
Broszura pl-PL 2026-02-25
PDF13,77 MB -
Pliki STEP
CAD file for MCCB 630A 3P
Pliki STEP International 2026-04-15
STP921,20 kB -
Podręcznik techniczny
PL_6LE005047Ab_Katalog techniczny h3+ do 630.pdf
h3+ Kompaktowe wyłączniki mocy. Zakres do 630A
Technical catalogue
h3+ Moulded Case Circuit breakers up to 630A
Dane techniczne - Deklaracja zgodności
Deklaracja zgodności UE
MCCB h3 Wyłączniki mocy, wielkość x630 i P630, In = 250 - 630 A; HEJ…, HEW…, HMJ…, HMW…, HNJ…, HNW…, HPW…