Stycznik mocy 3P +1 NO 25A 24 -27 VDC EV02510E
Wybierz sprzedawcę
Wybierz sprzedawcę, aby uzyskać dostęp do profesjonalnych cen i kupować online
Uzupełnij swój system
Akcesoria opcjonalne
Przewody pomocnicze 1 dostępne produkty -
Przekaźnik przeciążeniowy termiczny 5 dostępne produkty -
Wyposażenie dodatkowe do aparatury modułowej 6 dostępne produkty -
Akcesoria mechaniczne 1 dostępne produkty
Uzupełnij swój system
Specyfikacja techniczna
Układ biegunów3P
Napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC)12 - 690 V
Napięcie sterowania DC24 - 27 V
Znamionowe napięcie udarowe Uimp8000 V
Napięcie znamionowe łączeniowe Ue AC do styku pomocniczego600 V
Napięcie znamionowe łączeniowe Ue DC do styku pomocniczego250 V
Typ napięcia zasilania obwodu sterującegoDC
Napięcie znamionowe izolacji Ui690 V
Prąd znamionowy tj. poniżej 110 V DC1 IEC 60947-440 A
Prąd znamionowy tj. poniżej 220 V DC1 IEC 60947-440 A