    • HNG7512507035B
    EAN
    Packaging
    12 Meters
    • Plastic, halo­gen­-­free slotted cable ducts
    Slotted panel trunking made of PPO halogenfree HNG 75x125mm light grey HNG7512507035B
    Add to a list
    Add to a list
    Login to create a product list
    You need to be logged into your myHager account to create product lists
    Create an account Sign in
    Slotted panel trunking made of PPO halogenfree HNG 75x125mm light grey
    HNG7512507035B
    • Accessories
    • Technical properties
    • Environmental value
    • Documentations
    • More products
    Download the data sheet
    Complete your system
    Optional accessories
    • Spacer sleeve 2 products available
    • Draper hand riveter 3 products available
    • Screw rosette 1 products available
    • Shears for cutting trunking 1 products available
    • Wire clamp slotted cable duct system 1 products available
    Complete your system
    • Spacer sleeve
    • Draper hand riveter
    • Screw rosette
    • Shears for cutting trunking
    • Wire clamp slotted cable duct system
    • M51592
      Spacer for slotted panel trunking made of PVC 12mm black
    • M5159
      Spacer for slotted panel trunking made of PVC 20mm black