MCCB Wyłącznik mocy h3 x630 TM 3x320A 70kA HEJ320DR
Wybierz sprzedawcę
Wybierz sprzedawcę, aby uzyskać dostęp do profesjonalnych cen i kupować online
Uzupełnij swój system
Akcesoria opcjonalne
Wyzwalacz podnapięciowy 8 dostępne produkty -
Przyłącza 5 dostępne produkty -
Uchwyt z blokadą wyłącznika mocy 1 dostępne produkty -
Styki pomocnicze i sygnalizacyjne 5 dostępne produkty -
Wyzwalacz wzrostowy 5 dostępne produkty -
Przewód blokujący elektrycznej 2 dostępne produkty
Uzupełnij swój system
Specyfikacja techniczna
Prąd znamionowy320 A
Prąd znam. wyłączalny zwarc. graniczny Icu dla 400V AC wg PN-EN 60947-270 kA
Prąd znam. wyłączalny zwarc. graniczny Icu dla 240V AC wg PN-EN 60947-2100 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 230V AC wg PN-EN 60947-2100 kA
Znam. zwarciowa zdolność łączeniowa Icn dla 400V AC wg PN-EN 60947-270 kA
Prąd znamionowy w temperaturze 10°C zgodnie z PN-EN 60947380,70 A
Prąd znamionowy w temperaturze 15°C zgodnie z PN-EN 60947373,60 A
Prąd znamionowy w temperaturze 20°C zgodnie z PN-EN 60947366,50 A
Prąd znamionowy w temperaturze 25°C zgodnie z PN-EN 60947359,10 A
Prąd znamionowy w temperaturze 30°C zgodnie z PN-EN 60947351,70 A
Prąd znamionowy w temperaturze 35°C zgodnie z normą IEC 60947344 A
Prąd znamionowy w temperaturze 40°C zgodnie z normą IEC 60947336,20 A
Prąd znamionowy w temperaturze 45°C zgodnie z PN-EN 60947328,20 A
Prąd znamionowy w temperaturze 50°C zgodnie z PN-EN 60947320 A
Prąd znamionowy w temperaturze 55°C zgodnie z PN-EN 60947311,60 A
Prąd znamionowy w temperaturze 60°C zgodnie z normą IEC 60947302,90 A
Prąd znamionowy w temperaturze 65°C zgodnie z PN-EN 60947294 A
Prąd znamionowy w temperaturze 70°C zgodnie z PN-EN 60947284,80 A
Liczba biegunów3
Element sterujący/obsługowyPrzełącznik
Typ konstrukcji urządzeniaStacjonarny
Pozycja neutralnaBez położenia neutralnego
Czas reakcji przy otwarciu10 ms
Częstotliwość50 - 60 Hz
Znamionowe napięcie udarowe Uimp8000 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui800 V
Napięcie znamionowe łączeniowe Ue (AC)220 - 415 V
Jednostka wyzwalaniaTM A/A
Całkowite straty mocy dla prądu znamionowego75 W
Klasa ochrony przed wnikaniem (IP)IP4X
AT_ThermalProtectionKnobSetting0,63, 0,8, 1
Materiał kablaMiedź
Kompatybilny z blokiem różnicowoprądowymTak
Pasuje do szyn DINNie
Nadaje się do szafy rozdzielczejTak
Wysokość260 mm
Szerokość140 mm
Głębokość150 mm
Odpływowa szyna zbiorcza: szerokość, wysokość, średnica śruby (maks.)10 mm, 12 mm, 32 mm
Zasilająca szyna zbiorcza: szerokość, wysokość, średnica śruby (maks.)10 mm, 12 mm, 32 mm
Pozycja montażu/połączeniaOd frontu
Nominalny moment dokręcania18 - 18 Nm
Nominalny moment dokręcania dla zacisku odpływowego18 - 18 Nm
Nominalny moment obrotowy górny zacisk18 - 18 Nm
Wartość dla środowiska
Certyfikaty i dokumenty
Pobierz
Obraz produktu
Karta danych produktu
Hager Karta katalogowa HEJ320DR
MCCB Wyłącznik mocy h3 x630 TM 3x320A 70kA
PDF -
Instrukcja montażu
Instrukcja montażu International 2024-10-29
PDF10,33 MB -
Podręcznik techniczny
Podręcznik techniczny en-GB 2021-02-26
PDF26,34 MB -
Dane techniczne - Deklaracja zgodności
Deklaracja zgodności UE
MCCB h3 Wyłączniki mocy, wielkość x630 i P630, In = 250 - 630 A; HEJ…, HEW…, HMJ…, HMW…, HNJ…, HNW…, HPW…