    • BA760100
    Hager tehalit.BA7 to kanał grzebieniowy 60x100 mm z twardego PVC w kolorze szarym (RAL 7030) przeznaczony do profesjonalnej organizacji i prowadzenia przewodów w rozdzielnicach. System ten jest zgodny z normą EN50085-2-3, wykonany z materiału samogasnącego UL94V0 i przeznaczony jest do pracy w temperaturach od -5°C do +60°C. Dostarczany z pokrywą w komplecie. Posiada uniwersalny uchwyt do przewodów. Długość standardowa: 2000 mm; opcjonalnie do 6000 mm. Zgodność z RoHS. Certyfikaty: CSA, UL, DNV.
    EAN
    Liczba w opakowaniu
    16 Metry
    Grupa rabatowa
    TEH
    • tehalit.VK - system kanałów grze­bie­nio­wych z PVC
    tehalit.BA7 Kanał grzebieniowy 60x100, szary BA760100
    Cena
    / Metr *
    / Metr *
    Znajdź sprzedawcę
    Dodaj do listy
    Dodaj do listy
    Zaloguj się, aby utworzyć listę produktów
    Aby tworzyć listy produktów, musisz być zalogowany na swoje konto myHager
    Utwórz konto Zaloguj się
    Wybierz sprzedawcę
    Wybierz sprzedawcę, aby uzyskać dostęp do profesjonalnych cen i kupować online
    tehalit.BA7 Kanał grzebieniowy 60x100, szary
    BA760100
    • Akcesoria
    • Specyfikacja techniczna
    • Wartość dla środowiska
    • Dokumentacja
    • Więcej produktów
    Pobierz kartę produktu
    Uzupełnij swój system
    Akcesoria opcjonalne
    • Tulejka dystan­sowa 2 dostępne produkty
    • Klamra do prze­wodów systemu kanałów grze­bie­nio­wych 1 dostępne produkty
    • Nitow­nica 3 dostępne produkty
    • Rozeta śrubowa 1 dostępne produkty
    • Nożyce do cięcia szyn 1 dostępne produkty
    • Narzędzie do kanał. grze­bie­nio­wych 1 dostępne produkty
    Uzupełnij swój system
    • Tulejka dystan­sowa
    • Klamra do prze­wodów systemu kanałów grze­bie­nio­wych
    • Nitow­nica
    • Rozeta śrubowa
    • Nożyce do cięcia szyn
    • Narzędzie do kanał. grze­bie­nio­wych
    • M51592
      tehalit.VK Podkładka dystansowa 12mm komplet 50szt
    • M5159
      tehalit.VK Podkładka dystansowa 20mm komplet 50szt