    • BRS6521059016
    EAN-nummer
    Verpakking
    1 Stuk
    • Universele kabel­goten
    Vlakke hoek in staal voor installatiekanaal BRS652101, RAL 9016 BRS6521059016
    Vind verdeler
    Toevoegen aan lijst
    Toevoegen aan lijst
    Log in om een productlijst aan te maken
    U moet zijn aangemeld bij uw myHager-account om productlijsten te maken
    Account aanmaken Aanmelden
    Kies een verdeler
    Selecteer uw groothandel om toegang te krijgen tot uw professionele prijzen en koop online
    Vlakke hoek in staal voor installatiekanaal BRS652101, RAL 9016
    BRS6521059016
    • Toebehoren
    • Technische eigenschappen
    • Milieudocumenten
    • Downloads
    • Meer producten
    Technische eigenschappen
    Kies uw toebehoren uit de lijst hiernaast
    Compatibele producten
    • Referenced by 1 producten beschikbaar
    Referenced by
    • BRS6521019016
      Sokkel voor installatiekanaal in staal 65x210 mm, RAL 9016
    Afme­tingen
    • Hoogte
      68 mm
    • Breedte
      210 mm
    • Meting a
      290 mm