    • HA7100100
    EAN
    Συσκευασία
    12 Μέτρα
    • Διάτρητα κανάλια ερμαρίων halogen free tehalit.HA7
    TEHALIT HA7 ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ HALOGEN FREE 100x100mm HA7100100
    Τιμή
    / μέτρο
    / μέτρο
    Προσθήκη σε λίστα
    Προσθήκη σε λίστα
    Συνδεθείτε για να δημιουργήσετε μια λίστα προϊόντων
    Δημιουργία λογαριασμού Συνδεθείτε
    TEHALIT HA7 ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ HALOGEN FREE 100x100mm
    HA7100100
    • Αξεσουάρ
    • Τεχνικές ιδιότητες
    • Περιβαλλοντική αξία
    • Τεκμηρίωση
    • Περισσότερα προϊόντα
    Κατεβάστε το φύλλο δεδομένων
    Περισσότερα προϊόντα
    Ανακαλύψτε τα
    • Αγκράφες στήριξης καλωδίων 1 διαθέσιμα προϊόντα
    Περισσότερα προϊόντα
    • Αγκράφες στήριξης καλωδίων
    • Ψαλίδι για κοπή καναλιών
    • BA7CLIP
      TΕHALIT BA7A AΓΚΡΑΦΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ
    • L5561
      ΨΑΛΙΔΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ BA7A 85mm
    Τεχνικές ιδιότητες
    Διαστάσεις
    • Ύψος
      100 mm
    • Πλάτος
      100 mm
    • Μήκος
      2.000 mm
    • Πλάτος σχισμής
      6 mm
    • Πλάτος εγκοπής
      6,50 mm
    Εξοπλισμός
    • Κάλυψη στο πεδίο εφαρ­μογής της παράδοσης
      Ναί
    Υλικά
    • Υλικό
      PC-ABS
    • Χρώμα
      Ανοιχτό γκρι
    • Κωδικός RAL
      7035
    Λειτουρ­γίες
    • Είναι αυτοσβεν­νύμενο
      Ναί
    Standards
    • Κατηγορία αναφλεξιμότητας σύμφωνα με το UL94
      V0
    Ασφάλεια
    • Κατηγορία πυραντίστασης
      M1
    Αρχιτεκτονική
    • Εύκαμπτο
      Οχι
    Ρύθμιση
    • Πλευ­ρικός τοίχος
      Διάτρητο
    Περιβαλλοντική αξία
    Συμμόρφωση RoHS Ναι
    Σύμφωνο με REACh - Χωρίς SVHC Ναι
    Ελεύθερο αλογόνου (halogen free) Ναι
    Πιστοποιήσεις και έγγραφα
    REACH declaration HA7100100
    PDF
    RoHS report HA7100100
    PDF
    PEP document International 2022-01-10
    221,80 kB
    Λήψεις
    • Εικόνα προϊόντος
      Εικόνα HA7100100 | Hager
      Εικόνα προϊόντος HA7100100
    • Φύλλο δεδομένων προϊόντος
      Εικόνα Hager Τεχνικό φυλλάδιο προϊόντος HA7100100 | Hager
      Hager Τεχνικό φυλλάδιο προϊόντος HA7100100
    • STEP files
      Εικόνα Step Model HA7100100 | Hager
      Step Model HA7100100
      STEP files International 2026-04-15
      STP
      1,57 MB
    • Product data sheet
      Εικόνα Product sheet for slotted trunking system HA7 in English | Hager
      Product sheet for slotted trunking system HA7 in English
      Product data sheet en-GB 2018-06-07
      380,09 kB
      Εικόνα Product sheet for slotted trunking system HA7 in German | Hager
      Product sheet for slotted trunking system HA7 in German
      Product data sheet de-DE 2018-06-07
    Περισσότερα τεκμηρίωση
    Ανακαλύψτε περισσότερα από αυτήν τη σειρά προϊόντων
      HA780060 - TEHALIT HA7 ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ HALOGEN FREE 60x80mm
      HA780060
      TEHALIT HA7 ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ HALOGEN FREE 60x80mm
      Τιμή
    • 2
      HA740060 - TEHALIT HA7 ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ HALOGEN FREE 60x40mm
      HA740060
      TEHALIT HA7 ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ HALOGEN FREE 60x40mm
    • 3
      HA740025 - TEHALIT HA7 ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ HALOGEN FREE 25x40mm
      TEHALIT HA7 ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ HALOGEN FREE 25x40mm
    • 4
      HA740080 - TEHALIT HA7 ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ HALOGEN FREE 80x40mm
      TEHALIT HA7 ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ HALOGEN FREE 80x40mm
    • 5
      HA780040 - TEHALIT HA7 ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ HALOGEN FREE 40x80mm
      TEHALIT HA7 ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ HALOGEN FREE 40x80mm