    • BA760100
    EAN
    E-nr.
    Förp
    16 meter
    • Slitsad kabel­kanal i plast
    Kabelkanal slitsad grå BA7 60x100mm BA760100
    Köp hos din grossist
    Lägg till
    Lägg till
    Logga in för att skapa en produktlista
    Du måste vara inloggad på ditt myHager-konto för att skapa produktlistor
    Skapa ett konto Logga in
    Välj grossist
    Köp online med dina avtalade priser
    Kabelkanal slitsad grå BA7 60x100mm
    BA760100
    • Tillbehör
    • Tekniska egenskaper
    • Miljödokumentation
    • Dokumentation
    • Fler produkter
    Produktdatablad
    Komplettera ditt system
    Valfria tillbehör
    • Distans­hylsa 2 tillgängliga produkter
    • Saxar för kapning av kanal 1 tillgängliga produkter
    Komplettera ditt system
    • Distans­hylsa
    • Saxar för kapning av kanal
    • M51592
      Distans LFS, 12mm, ø 25 mm, PVC, Svart
    • M5159
      Distans LFS, 20mm, ø 25 mm, PVC, Svart
    • L5561
      Sax för plastkanaler, bladlängd 85mm
    Tekniska egenskaper
    Dimen­sioner
    • Höjd
      60 mm
    • Bredd
      100 mm
    • Längd
      2000 mm
    • Slits­bredd/­Öpp­nings­mått
      6 mm
    • Slits­bredd
      6,50 mm
    Utrust­ning
    • Skyddad vid leve­rans
      Ja
    Mate­rial
    • Mate­rial
      Poly­vi­nylklorid (PVC)
    • Färg
      Grå (sten­fär­gad)
    • RAL-kod
      7030
    Funk­tioner
    • Är själv­släck­ande
      Ja
    Stan­darder
    • Flam­skydds­klass enl. UL94
      V0
    Säkerhet
    • Brand­klass
      M1
    Arki­tektur
    • Flex­ibel
      Nej
    Konfi­gu­ra­tion
    • Sido­vägg
      Slitsad
    Anslut­ning
    • Typ av monte­ring
      Skruv­mon­te­ring
    Miljödokumentation
    RoHS-överensstämmelse Ja
    REACh-SVHC fri Ja
    Certifieringar och dokument
    REACh-certifikat BA760100
    PDF
    RoHS-certifikat BA760100
    PDF
    Nedladdningar
    • Produktbild
      Bild BA760100 | Hager Sverige
      Produktbild BA760100
    • Produktdatablad
      Bild Hager Produktdatablad BA760100 | Hager Sverige
      Hager Produktdatablad BA760100