    • HA7100100
    EAN
    Liczba w opakowaniu
    12 Metry
    Grupa rabatowa
    TEH
    • tehalit.VK - system kanałów grze­bie­nio­wych z PC-ABS (bezhalogenowe)
    tehalit.HA7 Kanał grzebieniowy bezhalogenowy 100x100mm jasnoszary HA7100100
    Cena
    / Metr *
    / Metr *
    Znajdź sprzedawcę
    Dodaj do listy
    Dodaj do listy
    Zaloguj się, aby utworzyć listę produktów
    Aby tworzyć listy produktów, musisz być zalogowany na swoje konto myHager
    Utwórz konto Zaloguj się
    Wybierz sprzedawcę
    Wybierz sprzedawcę, aby uzyskać dostęp do profesjonalnych cen i kupować online
    tehalit.HA7 Kanał grzebieniowy bezhalogenowy 100x100mm jasnoszary
    HA7100100
    • Akcesoria
    • Specyfikacja techniczna
    • Wartość dla środowiska
    • Dokumentacja
    • Więcej produktów
    Pobierz kartę produktu
    Uzupełnij swój system
    Akcesoria opcjonalne
    • Tulejka dystan­sowa 2 dostępne produkty
    • Klamra do prze­wodów systemu kanałów grze­bie­nio­wych 1 dostępne produkty
    • Nitow­nica 3 dostępne produkty
    • Rozeta śrubowa 1 dostępne produkty
    • Nożyce do cięcia szyn 1 dostępne produkty
    • Narzędzie do kanał. grze­bie­nio­wych 1 dostępne produkty
    Uzupełnij swój system
    • Tulejka dystan­sowa
    • Klamra do prze­wodów systemu kanałów grze­bie­nio­wych
    • Nitow­nica
    • Rozeta śrubowa
    • Nożyce do cięcia szyn
    • Narzędzie do kanał. grze­bie­nio­wych
    • M51592
      tehalit.VK Podkładka dystansowa 12mm komplet 50szt
    • M5159
      tehalit.VK Podkładka dystansowa 20mm komplet 50szt