    ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΟΥ 8VA 230V/8-12V 2M ST303
    Τιμή
    / τμχ
    / τμχ
    Προσθήκη σε λίστα
    Προσθήκη σε λίστα
    Συνδεθείτε για να δημιουργήσετε μια λίστα προϊόντων
    Δημιουργία λογαριασμού Συνδεθείτε
    ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΟΥ 8VA 230V/8-12V 2M
    ST303
    • Τεχνικές ιδιότητες
    • Τεκμηρίωση
    • Περισσότερα προϊόντα
    Κατεβάστε το φύλλο δεδομένων
    Τεχνικές ιδιότητες
    Τάση
    • Τάση εξόδου
      8 - 12 V
    • Ονομαστική τάση λειτουρ­γίας Ue
      230 - 230 V
    • Τάση εξόδου 2
      12 V
    • Ονομαστική τάση μόνωσης Ui
      4.000 V
    Χωρητικότητα
    • Αριθμός στοι­χείων
      2
    Ισχύς
    • Κατανάλωση ισχύος VA
      8 VA
    • Ισχύς
      8 VA
    • Κατανάλωση ισχύος
      8 W
    Διαστάσεις
    • Ύψος
      111 mm
    • Πλάτος
      35 mm
    • Βάθος
      65 mm
    Ασφάλεια
    • Κατηγορία προστασίας (IP)
      IP20
    • Προστασία θερμοκρασίας
      Ναί
    Εξοπλισμός
    • Προστατεύ­εται από βραχυκύκλωμα
      Ναί
    • Διακόπτης on/off
      Οχι
    Συνθήκες χρήσης
    • Θερμοκρασία λειτουρ­γίας
      -20 - 35 °C
    Σύνδεση
    • Εύκαμ­πτος αγωγός διατομής
      4 mm²
    • Διατομή άκαμ­πτου αγωγού
      6 mm²
    Συχνότητα
    • Συχνότητα
      50 - 50 Hz
    Ηλεκτρικό ρεύμα
    • Έξοδος έντασης 1
      1 A
      0,67 A
    • Ονομαστικό δευτερεύον ρεύμα (Isr)
      1 A
    Εγκατάσταση, τοποθέτηση
    • Τοποθέτηση
      Ράγα DIN
    • Ονομαστική ροπή σύσφιξης
      1,20 - 1,20 Nm
    Μόνο για εσωτερική χρήση
    • Αριθμός ημιμονάδων των 17,5 mm
      4
    Συμβατότητα
    • Κατάλ­ληλο για ράγα DIN
    Λήψεις
    • Εικόνα προϊόντος
      Εικόνα ST303 | Hager
      Εικόνα προϊόντος ST303
    • Φύλλο δεδομένων προϊόντος
      Εικόνα Hager Τεχνικό φυλλάδιο προϊόντος ST303 | Hager
      Hager Τεχνικό φυλλάδιο προϊόντος ST303
      PDF
    • Product data sheet
      Εικόνα UK_MD_TDS_transformers.pdf | Hager
      UK_MD_TDS_transformers.pdf
      Technical data sheet including specification for transformers.
      PDF
      62,03 kB
    Περισσότερα τεκμηρίωση
    Ανακαλύψτε περισσότερα από αυτήν τη σειρά προϊόντων
      EE960 - ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΡΑΓΑΣ ΑΠΟΣΠΩΜΕΝΟ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ
      EE960
      ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΡΑΓΑΣ ΑΠΟΣΠΩΜΕΝΟ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ
      Τιμή
      ST312 - ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 25VA 230V/12-24V 4M
      ST312
      ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 25VA 230V/12-24V 4M
    • 3
      ST313 - ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 16VA 230V/12-24V 4M
      ST313
      ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 16VA 230V/12-24V 4M
    • 4
      ST309 - ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 20VA 230V/12V 4M
      ST309
      ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 20VA 230V/12V 4M