    ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 16VA 230V/12-24V 4M ST313
    Τιμή
    / τμχ
    / τμχ
    Προσθήκη σε λίστα
    Προσθήκη σε λίστα
    Συνδεθείτε για να δημιουργήσετε μια λίστα προϊόντων
    Δημιουργία λογαριασμού Συνδεθείτε
    ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 16VA 230V/12-24V 4M
    ST313
    • Τεχνικές ιδιότητες
    • Τεκμηρίωση
    • Περισσότερα προϊόντα
    Κατεβάστε το φύλλο δεδομένων
    Τεχνικές ιδιότητες
    Τάση
    • Τάση εξόδου
      12 - 24 V
    • Τάση εξόδου 2
      24 V
    • Ονομαστική τάση λειτουρ­γίας Ue
      230 - 230 V
    • Ονομαστική τάση μόνωσης Ui
      4.000 V
    Ισχύς
    • Κατανάλωση ισχύος VA
      16 VA
    Συχνότητα
    • Συχνότητα
      50 - 50 Hz
    Χωρητικότητα
    • Αριθμός στοι­χείων
      4
    Διαστάσεις
    • Ύψος
      85 mm
    • Πλάτος
      70 mm
    • Βάθος
      58 mm
    Ασφάλεια
    • Κατηγορία προστασίας (IP)
      IP20
    • Προστασία θερμοκρασίας
      Ναί
    Εξοπλισμός
    • Προστατεύ­εται από βραχυκύκλωμα
      Ναί
    • Διακόπτης on/off
      Οχι
    Σύνδεση
    • Εύκαμ­πτος αγωγός διατομής
      4 mm²
    • Διατομή άκαμ­πτου αγωγού
      6 mm²
    Λήψεις
    • Εικόνα προϊόντος
      Εικόνα ST313 | Hager
      Εικόνα προϊόντος ST313
    • Φύλλο δεδομένων προϊόντος
      Εικόνα Hager Τεχνικό φυλλάδιο προϊόντος ST313 | Hager
      Hager Τεχνικό φυλλάδιο προϊόντος ST313
      PDF
    • Product data sheet
      Εικόνα UK_MD_TDS_transformers.pdf | Hager
      UK_MD_TDS_transformers.pdf
      Technical data sheet including specification for transformers.
      PDF
      62,03 kB
    Περισσότερα τεκμηρίωση
    Ανακαλύψτε περισσότερα από αυτήν τη σειρά προϊόντων
      EE960 - ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΡΑΓΑΣ ΑΠΟΣΠΩΜΕΝΟ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ
      EE960
      ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΡΑΓΑΣ ΑΠΟΣΠΩΜΕΝΟ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ
      Τιμή
    • 2
      ST312 - ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 25VA 230V/12-24V 4M
      ST312
      ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 25VA 230V/12-24V 4M
    • 3
      ST309 - ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 20VA 230V/12V 4M
      ST309
      ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 20VA 230V/12V 4M
    • 4
      ST301 - ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΟΥ 4VA 230V/8-12V 2M
      ST301
      ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΟΥ 4VA 230V/8-12V 2M
    • 5
      ST310 - ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 20VA 230V/24V 4M
      ST310
      ΜΕΤΑΣΧΗΜAΤΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 20VA 230V/24V 4M