    • LEDTR030
    EAN
    Συσκευασία
    1 τμχ
    • Εξαρ­τήματα καναλιών ανακαί­νισης tehalit.SL LED
    TEHALIT SL LED Μ/Σ 30W ΜΗΚΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ 6m LEDTR030
    Τιμή
    / τμχ
    / τμχ
    Προσθήκη σε λίστα
    Προσθήκη σε λίστα
    Συνδεθείτε για να δημιουργήσετε μια λίστα προϊόντων
    Δημιουργία λογαριασμού Συνδεθείτε
    TEHALIT SL LED Μ/Σ 30W ΜΗΚΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ 6m
    LEDTR030
    • Αξεσουάρ
    • Τεχνικές ιδιότητες
    • Περιβαλλοντική αξία
    • Τεκμηρίωση
    • Περισσότερα προϊόντα
    Κατεβάστε το φύλλο δεδομένων
    Περισσότερα προϊόντα
    Συμβατά προϊόντα
    • Κωδικοί 2 διαθέσιμα προϊόντα
    Κωδικοί
    • SL20080259011
      TEHALIT SL LED ΚΑΛΥΜΜΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑΛΙ 80x20mm ΜΑΥΡΟ
    • SL2008025D1
    Τεχνικές ιδιότητες
    Τάση
    • Τάση εισόδου
      85 - 264 V
    • Τάση εξόδου
      24 - 24 V
    Κύρια ηλεκτρικά χαρακτηριστικά
    • Ονομαστική ισχύς
      30 VA
    Διαστάσεις
    • Ύψος
      28 mm
    • Πλάτος
      40 mm
    Υλικά
    • Υλικό
      Πλαστικό
    • Χρώμα
      Μαύρο
    Περιβαλλοντική αξία
    Συμμόρφωση RoHS Ναι
    Σύμφωνο με REACh - Χωρίς SVHC Ναι
    Πιστοποιήσεις και έγγραφα
    REACH declaration LEDTR030
    PDF
    RoHS report LEDTR030
    PDF
    Λήψεις
    • Εικόνα προϊόντος
      Εικόνα LEDTR030 | Hager
      Εικόνα προϊόντος LEDTR030
    • Φύλλο δεδομένων προϊόντος
      Εικόνα Hager Τεχνικό φυλλάδιο προϊόντος LEDTR030 | Hager
      Hager Τεχνικό φυλλάδιο προϊόντος LEDTR030
    Περισσότερα τεκμηρίωση
    Ανακαλύψτε περισσότερα από αυτήν τη σειρά προϊόντων
      SL20080A9011 - TEHALIT SL ΕΞΑΡΤΗΜΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΚΑΛΥΜΜΑΤΟΣ 80x20 ΜΑΥΡΟ
      SL20080A9011
      TEHALIT SL ΕΞΑΡΤΗΜΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΚΑΛΥΜΜΑΤΟΣ 80x20 ΜΑΥΡΟ
      Τιμή
    • 2
      SL20080AD1 - TEHALIT SL ΕΞΑΡΤΗΜΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΚΑΛΥΜΜΑΤΟΣ 80x20 ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ
      SL20080AD1
    • 3
      LEDTR100 - TEHALIT SL LED Μ/Σ 100W ΜΗΚΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ 20m
      LEDTR100
      TEHALIT SL LED Μ/Σ 100W ΜΗΚΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ 20m
    • 4
      LED06WEISS - TEHALIT SL LED ΤΑΙΝΙΑ 24V IP68 ΛΕΥΚΟ 6m
      LED06WEISS
      TEHALIT SL LED ΤΑΙΝΙΑ 24V IP68 ΛΕΥΚΟ 6m