    • HA780100
    EAN
    VPE
    12 metre
    • Plastik, halojen içer­meyen oluklu kablo kanal­ları
    oluklu pano kanalı HA7 80x100, açık gri HA780100
    Listeye ekle
    Listeye ekle
    Ürün listesi oluşturmak için giriş yapın
    Ürün listeleri oluşturmak için myHager hesabınızda oturum açmış olmanız gerekir
    Bir hesap oluşturun Kayıt olmak
    oluklu pano kanalı HA7 80x100, açık gri
    HA780100
    • Teknik özellikler
    • Çevresel değer
    • Belgeler
    • Daha fazla ürün
    Teknik özellikler
    Ölçüler
    • Yükseklik
      80 mm
    • Genişlik
      100 mm
    • Uzunluk
      2,000 mm
    • Yarık genişliği
      6 mm
    • Yuva genişliği
      6,50 mm