    • BA7A80100
    EAN
    VPE
    12 metre
    • Plastik oluklu kablo kanalı
    PVC BA7A 80x100mm gri oluklu pano kanalı BA7A80100
    Listeye ekle
    Listeye ekle
    Ürün listesi oluşturmak için giriş yapın
    Ürün listeleri oluşturmak için myHager hesabınızda oturum açmış olmanız gerekir
    Bir hesap oluşturun Kayıt olmak
    PVC BA7A 80x100mm gri oluklu pano kanalı
    BA7A80100
    • Teknik özellikler
    • Çevresel değer
    • Belgeler
    • Daha fazla ürün
    Teknik özellikler
    Ölçüler
    • Yükseklik
      80 mm
    • Genişlik
      100 mm
    • Uzunluk
      2,000 mm
    • Yarık genişliği
      6 mm
    • Yuva genişliği
      6,50 mm