    • LNH0025MK
    EAN
    E-nr.
    Förp
    3 St
    • NH-säk­rings­lister och till­behör
    Knivsäkring 000 25A LNH0025MK
    Köp hos din grossist
    Lägg till
    Lägg till
    Logga in för att skapa en produktlista
    Du måste vara inloggad på ditt myHager-konto för att skapa produktlistor
    Skapa ett konto Logga in
    Välj grossist
    Köp online med dina avtalade priser
    Knivsäkring 000 25A
    LNH0025MK
    • Tekniska egenskaper
    • Miljödokumentation
    • Dokumentation
    • Fler produkter
    Produktdatablad
    Tekniska egenskaper
    Arki­tektur
    • Kurva
      gG
    Säkring
    • Säkrings­storlek
      NH000
    • Säkringens karak­te­ristik
      gG
    Spän­ning
    • Matar­spän­ning
      AC
    • Märk­drift­spän­ning Ue
      500 - 500 V
    • Märkspän­ning vid AC 50 Hz
      500 - 500 V
    Elekt­risk ström
    • Märkström
      25 A
    Använd­nings­för­hål­landen
    • Isolerad
      Ja
    Elekt­riska huvud­at­tribut
    • Märk­kort­slut­ning­bryt­för­måga Icn (IEC 60898-1)
      120 kA
    Ström
    • Total effekt­för­lust vid nomi­nell märkström
      2,40 W
    Dimen­sioner
    • Höjd
      79 mm
    • Bredd
      21 mm
    • Djup
      51 mm
    Miljödokumentation
    RoHS-överensstämmelse Ja
    REACh-SVHC fri Ja
    Halogenfri Ja
    Certifieringar och dokument
    PEP - Low-voltage HRC fuse link (English)
    PDF
    413,61 kB
    REACh-certifikat LNH0025MK
    PDF
    RoHS-certifikat LNH0025MK
    Nedladdningar
    • Produktbild
      Bild LNH0025MK | Hager Sverige
      Produktbild LNH0025MK
    • Produktdatablad
      Bild Hager Produktdatablad LNH0025MK | Hager Sverige
      Hager Produktdatablad LNH0025MK
      Knivsäkring 000 25A