Underspänningsutlösare 24-30V AC/DC (UV) HWX030HSA
Välj grossist
Köp online med dina avtalade priser
Komplettera ditt system
Kompatibla produkter
Passar till 280 tillgängliga produkter
Passar till
Tekniska egenskaper
Absorberad startström300 VA
Driftförbrukning5 VA
Total effektförlust vid nominell märkström5 W
Kapslingsklass (IP)IP4X
Driftstemperatur-25 - 70 °C
Styrspänning AC24 - 30 V
Styrspänning DC24 - 30 V
Nominell isolationsspänning Ui480 V
Nominell impulsskyddspänning Uimp6000 V
FördröjdNej
Miljödokumentation
Certifieringar och dokument
Nedladdningar
Produktbild
Produktbild HWX030HSA
Produktdatablad
Hager Produktdatablad HWX030HSA
Underspänningsutlösare 24-30V AC/DC (UV)
PDF -
Användarhandbok
Användarhandbok International 2024-07-01
PDF13,19 MB -
Installationshandbok
Installation manual
hw+ Air circuit breakers HW1
PDF56,16 MB
Installation manual
hw+ Air circuit breakers HW2 / HW4 / HW6
Installationshandbok International 2025-06-13
PDF2,57 MB
Safety instructions
PDF159,14 kB -
Manual
Technical catalogue
h3+ PW1600 Moulded case circuit breakers 630 A to 1600 A