    • HNG7505007035B
    EAN
    E-nr.
    Förp
    20 meter
    Kabelkanal ljusgrå HNG75050 HNG7505007035B
    Tillgänglighet och pris vid förfrågan
    Logga in för att skapa en produktlista
    Du måste vara inloggad på ditt myHager-konto för att skapa produktlistor
    Skapa ett konto Logga in
    Välj grossist
    Köp online med dina avtalade priser
    Kabelkanal ljusgrå HNG75050
    HNG7505007035B
    • Tillbehör
    • Tekniska egenskaper
    • Miljödokumentation
    • Dokumentation
    Produktdatablad
    Komplettera ditt system
    Valfria tillbehör
    • Distans­hylsa 2 tillgängliga produkter
    • Saxar för kapning av kanal 1 tillgängliga produkter
    Komplettera ditt system
    • Distans­hylsa
    • Saxar för kapning av kanal
    • M51592
      Distans LFS, 12mm, ø 25 mm, PVC, Svart
    • M5159
      Distans LFS, 20mm, ø 25 mm, PVC, Svart
    • L5561
      Sax för plastkanaler, bladlängd 85mm
    Tekniska egenskaper
    Dimen­sioner
    • Höjd
      75 mm
    • Bredd
      50 mm
    • Längd
      2000 mm
    • Slits­bredd/­Öpp­nings­mått
      5 mm
    • Slits­bredd
      7,50 mm