    • BA7A100060
    EAN
    Συσκευασία
    16 Μέτρα
    • Διάτρητα κανάλια ερμαρίων tehalit.BA7A
    TEHALIT BA7A ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ 60x100mm BA7A100060
    Τιμή
    / μέτρο
    / μέτρο
    Προσθήκη σε λίστα
    Προσθήκη σε λίστα
    Συνδεθείτε για να δημιουργήσετε μια λίστα προϊόντων
    Δημιουργία λογαριασμού Συνδεθείτε
    TEHALIT BA7A ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ 60x100mm
    BA7A100060
    • Αξεσουάρ
    • Τεχνικές ιδιότητες
    • Περιβαλλοντική αξία
    • Τεκμηρίωση
    • Περισσότερα προϊόντα
    Κατεβάστε το φύλλο δεδομένων
    Περισσότερα προϊόντα
    Ανακαλύψτε τα
    • Αγκράφες στήριξης καλωδίων 1 διαθέσιμα προϊόντα
    Περισσότερα προϊόντα
    • Αγκράφες στήριξης καλωδίων
    • Ψαλίδι για κοπή καναλιών
    • BA7CLIP
      TΕHALIT BA7A AΓΚΡΑΦΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ
    • L5561
      ΨΑΛΙΔΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ BA7A 85mm
    Τεχνικές ιδιότητες
    Διαστάσεις
    • Ύψος
      100 mm
    • Πλάτος
      60 mm
    • Μήκος
      2.000 mm
    • Πλάτος σχισμής
      6 mm
    • Πλάτος εγκοπής
      6,50 mm
    Εξοπλισμός
    • Κάλυψη στο πεδίο εφαρ­μογής της παράδοσης
      Ναί
    Υλικά
    • Υλικό
      Πολυβινυλοχλωρίδιο (PVC)
    • Χρώμα
      Stone grey
    • Κωδικός RAL
      7030
    Λειτουρ­γίες
    • Είναι αυτοσβεν­νύμενο
      Ναί
    Standards
    • Κατηγορία αναφλεξιμότητας σύμφωνα με το UL94
      V0
    Ασφάλεια
    • Κατηγορία πυραντίστασης
      M1
    Αρχιτεκτονική
    • Εύκαμπτο
      Οχι
    Ρύθμιση
    • Πλευ­ρικός τοίχος
      Διάτρητο
    Περιβαλλοντική αξία
    Συμμόρφωση RoHS Ναι
    Σύμφωνο με REACh - Χωρίς SVHC Ναι
    Πιστοποιήσεις και έγγραφα
    PEP - Slotted cable trunking system BA7 and BA7A (English)
    PDF
    439,72 kB
    REACH declaration BA7A100060
    PDF
    RoHS report BA7A100060
    Λήψεις
    • Εικόνα προϊόντος
      Εικόνα BA7A100060 | Hager
      Εικόνα προϊόντος BA7A100060
    • Φύλλο δεδομένων προϊόντος
      Εικόνα Hager Τεχνικό φυλλάδιο προϊόντος BA7A100060 | Hager
      Hager Τεχνικό φυλλάδιο προϊόντος BA7A100060
    • STEP files
      Εικόνα Step Model BA7A100060 | Hager
      Step Model BA7A100060
      STEP files International 2026-04-15
      STP
      1,27 MB
    • Product data sheet
      Εικόνα Product sheet for slotted trunking system BA7A in German | Hager
      Product sheet for slotted trunking system BA7A in German
      Product data sheet de-DE 2018-10-11
      395,99 kB
    Περισσότερα τεκμηρίωση
    Ανακαλύψτε περισσότερα από αυτήν τη σειρά προϊόντων
      BA7A60080 - TEHALIT BA7A ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ 80x60mm
      BA7A60080
      TEHALIT BA7A ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ 80x60mm
      Τιμή
    • 2
      BA7A80025 - TEHALIT BA7A ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ 25x80mm
      BA7A80025
      TEHALIT BA7A ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ 25x80mm
    • 3
      UC916 - QUADRO KANAΛΙ ΚΑΘΕΤΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 60x80x2000mm
      UC916
      QUADRO KANAΛΙ ΚΑΘΕΤΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 60x80x2000mm
      / τμχ
      / τμχ
    • 4
      BA7A80080 - TEHALIT BA7A ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ 80x80mm
      TEHALIT BA7A ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ 80x80mm
    • 5
      BA7A60060 - TEHALIT BA7A ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ 60x60mm
      TEHALIT BA7A ΚΑΝΑΛΙ ΔΙΑΤΡΗΤΟ 60x60mm