    • RK1107035
    EAN
    Balení
    24 metrů
    Víko rozvaděčového krytu RK 110x80 mm, sv. šedá RK1107035
    Produkt ve fázi ukončení výroby: ohledně dostupnosti kontaktujte váš elektrovelkoobchod
    Přihlaste se pro vytvoření seznamu produktů
    Pro vytvoření seznamů produktů musíte být přihlášeni do svého účtu myHager
    Vytvořit účet Přihlásit se
    Víko rozvaděčového krytu RK 110x80 mm, sv. šedá
    RK1107035
    • Příslušenství
    • Technické vlastnosti
    • Environmentální hodnota
    • Dokumentace
    Stáhnout technický list
    Dokončete svůj systém
    Volitelné příslušenství
    • Montážní držák pro kryt RK 1 dostupné produkty
    Dokončete svůj systém
    • Montážní držák pro kryt RK
    • M5848
      Držák rozvaděčového krytu RK 110x80 mm
    Technické vlastnosti
    Rozměry
    • Výška
      80 mm
    • Šířka
      110 mm
    • Délka
      2 000 mm
    Mate­riál
    • Mate­riál
      Poly­vi­nylchlorid (PVC)
    • Povrch
      Neoše­t­řený
    • Barva
      Světle šedá
    • Kód RAL
      7035
    Environmentální hodnota
    V souladu se směrnicí RoHS Ano
    Bez REACh-SVHC Ano
    Certifikace a dokumenty
    PEP document International 2022-09-27
    PDF
    217,78 kB
    REACH declaration RK1107035
    PDF
    RoHS report RK1107035
    Ke stažení
    • Obrázek RK1107035 | Hager
      Obrázek produktu RK1107035
    • Datový list produktu
      Obrázek Hager Product data sheet RK1107035 | Hager
      Hager Product data sheet RK1107035