    • LVZ00AK185N
    EAN
    Balení
    1 ks
    • Lištové pojist­kové odpínače NH a příslu­šen­ství
    Kryt svorek pro odpínače NH00 s roztečí 185mm, krátké LVZ00AK185N
    Přidat do seznamu
    Přidat do seznamu
    Přihlaste se pro vytvoření seznamu produktů
    Pro vytvoření seznamů produktů musíte být přihlášeni do svého účtu myHager
    Vytvořit účet Přihlásit se
    Kryt svorek pro odpínače NH00 s roztečí 185mm, krátké
    LVZ00AK185N
    • Technické vlastnosti
    • Environmentální hodnota
    • Dokumentace
    • Více produktů
    Stáhnout technický list
    Technické vlastnosti
    Pojistka
    • Velikost pojistky
      NH00
    Rozměry
    • Výška
      57 mm
    • Šířka
      49,50 mm
    • Vzdá­lenost přípojnic
      185 mm
    Environmentální hodnota
    V souladu se směrnicí RoHS Ano
    Bez REACh-SVHC Ano
    Certifikace a dokumenty
    REACH declaration LVZ00AK185N
    PDF
    RoHS report LVZ00AK185N
    PDF
    Ke stažení
    • Obrázek LVZ00AK185N | Hager
      Obrázek produktu LVZ00AK185N
    • Datový list produktu
      Obrázek Hager Product data sheet LVZ00AK185N | Hager
      Hager Product data sheet LVZ00AK185N