    • HNG5010007035B
    EAN
    Balení
    24 metrů
    • Plas­tové perfo­rované kabe­lové kanály bezhalogenové
    Propojovací kanál HNG 50x100 s víkem, sv.šedá HNG5010007035B
    Přidat do seznamu
    Přidat do seznamu
    Přihlaste se pro vytvoření seznamu produktů
    Pro vytvoření seznamů produktů musíte být přihlášeni do svého účtu myHager
    Vytvořit účet Přihlásit se
    Propojovací kanál HNG 50x100 s víkem, sv.šedá
    HNG5010007035B
    • Příslušenství
    • Technické vlastnosti
    • Environmentální hodnota
    • Dokumentace
    • Více produktů
    Stáhnout technický list
    Dokončete svůj systém
    Volitelné příslušenství
    • Distanční pouzdro 2 dostupné produkty
    • Drátová svorka pro systém perfo­rovaných kanálů 1 dostupné produkty
    • Ruční nýtovačka Draper 3 dostupné produkty
    • Šrou­bovací rozeta 1 dostupné produkty
    • Nůžky na stří­hání kanálů 1 dostupné produkty
    Dokončete svůj systém
    • Distanční pouzdro
    • Drátová svorka pro systém perfo­rovaných kanálů
    • Ruční nýtovačka Draper
    • Šrou­bovací rozeta
    • Nůžky na stří­hání kanálů
    • M51592
      Distanční podložka pro upevnění kan. LF/LFS/LFG v.12mm
    • M5159
      Distanční podložka pro upevnění kan. LF/LFS/LFG v.20mm
    • HN501003
      Příchytka vodičů pro propoj. kanál HNG 50x100
    • L5264SCHW
      Nýtovač pro nýt L 5067, rozlišovací barva černá
    • L5263ROT
      Nýtovač pro nýt L 5223, rozlišovací barva červená
    • L5262GRAU
      Nýtovač pro nýt L 5085, rozlišovací barva šedá
      Krytka hlavy upevňovacího šroubu kanálu LF/LFS/LFG
    • L5561
      Nůžky pro lišty pro dělení kanálů do šířky 80 mm
    Technické vlastnosti
    Rozměry
    • Výška
      50 mm
    • Šířka
      100 mm
    • Délka
      2 000 mm
    • Šířka štěr­biny
      5 mm
    • Šířka štěr­biny
      7,50 mm