    Ochranný RC člen 24VAC pro EV040-95, EVN063-200 EVA206
    Přidat do seznamu
    Přidat do seznamu
    Přihlaste se pro vytvoření seznamu produktů
    Pro vytvoření seznamů produktů musíte být přihlášeni do svého účtu myHager
    Vytvořit účet Přihlásit se
    Ochranný RC člen 24VAC pro EV040-95, EVN063-200
    EVA206
    • Příslušenství
    • Technické vlastnosti
    • Environmentální hodnota
    • Dokumentace
    • Více produktů
    Stáhnout technický list
    Dokončete svůj systém
    Kompatibilní produkty
    • Kompatibilní s 6 dostupné produkty
    Kompatibilní s
    • EV040D
      Výkonový stykač 3P, 40A/18, 5kW (AC-3), 24 VAC
    • EV050D
      Výkonový stykač 3P, 50A/22kW (AC-3), 24 VAC
    • EV065D
      Výkonový stykač 3P, 65A/30kW (AC-3), 24 VAC
    • EV072D
      Výkonový stykač 3P, 72A/37kW (AC-3), 24 VAC
    • EVN063D
      Stykač 4P, 63A (AC-1), 24 VAC
    • EVN080D
      Stykač 4P, 80A (AC-1), 24 VAC
    Technické vlastnosti
    Napětí
    • Provozní napětí AC
      24 - 24 V
    Frek­vence
    • Frek­vence
      50 - 60 Hz
    Environmentální hodnota
    V souladu se směrnicí RoHS Ano
    Bez REACh-SVHC Ano
    Certifikace a dokumenty
    REACH declaration EVA206
    PDF
    Hager RoHS report EVA206
    PDF
    PEP - RC sup. circuit 230 VAC for contactors EV007…EV015, EVN022 (English)
    396,64 kB
    Ke stažení
    • Obrázek EVA206 | Hager
      Obrázek produktu EVA206
    • Datový list produktu
      Obrázek Hager Product data sheet EVA206 | Hager
      Hager Product data sheet EVA206