    Ochranný RC člen 230VAC pro EV040-95, EVN063-200 EVA203
    Přidat do seznamu
    Přidat do seznamu
    Přihlaste se pro vytvoření seznamu produktů
    Pro vytvoření seznamů produktů musíte být přihlášeni do svého účtu myHager
    Vytvořit účet Přihlásit se
    Ochranný RC člen 230VAC pro EV040-95, EVN063-200
    EVA203
    • Příslušenství
    • Technické vlastnosti
    • Environmentální hodnota
    • Dokumentace
    • Více produktů
    Stáhnout technický list
    Dokončete svůj systém
    Kompatibilní produkty
    • Kompatibilní s 6 dostupné produkty
    Kompatibilní s
    • EV040C
      Výkonový stykač 3P, 40A/18, 5kW (AC-3), 230 VAC
    • EV050C
      Výkonový stykač 3P, 50A/22kW (AC-3), 230 VAC
    • EV065C
      Výkonový stykač 3P, 65A/30kW (AC-3), 230 VAC
    • EV072C
      Výkonový stykač 3P, 72A/37kW (AC-3), 230 VAC
    • EVN063C
      Stykač 4P, 63A (AC-1), 230 VAC
    • EVN080C
      Stykač 4P, 80A (AC-1), 230 VAC
    Technické vlastnosti
    Napětí
    • Provozní napětí AC
      230 - 230 V
    Frek­vence
    • Frek­vence
      50 - 60 Hz
    Environmentální hodnota
    V souladu se směrnicí RoHS Ano
    Bez REACh-SVHC Ano
    Certifikace a dokumenty
    PEP - RC sup. circuit 230 VAC for contactors EV007…EV015, EVN022 (English)
    PDF
    396,64 kB
    REACH declaration EVA203
    PDF
    Hager RoHS report EVA203
    Ke stažení
    • Obrázek EVA203 | Hager
      Obrázek produktu EVA203
    • Datový list produktu
      Obrázek Hager Product data sheet EVA203 | Hager
      Hager Product data sheet EVA203