    • BA760100
    Kompletní propojovací kanál BA7 60x100 z PVC šedé barvy RAL 7030 s perforací bočních stěn, odpovídajícím víkem a děrovaným dnem dle EN 50085. Od výšky a šířky kanálů 40 mm lze jednotlivé boční lamely odlomit až ke dnu kanálu. Systém obsahuje perforované příchytky vodičů, proto je optimálním řešením pro ochranu a uspořádání vodičů v elektrotechnických zařízeních.
    EAN
    Balení
    16 metrů
    • Plas­tové perfo­rované kabe­lové kanály
    Propojovací kanál BA7 60x100 s víkem, barva šedá BA760100
    Přidat do seznamu
    Přidat do seznamu
    Přihlaste se pro vytvoření seznamu produktů
    Pro vytvoření seznamů produktů musíte být přihlášeni do svého účtu myHager
    Vytvořit účet Přihlásit se
    Propojovací kanál BA7 60x100 s víkem, barva šedá
    BA760100
    • Příslušenství
    • Technické vlastnosti
    • Environmentální hodnota
    • Dokumentace
    • Více produktů
    Stáhnout technický list
    Dokončete svůj systém
    Volitelné příslušenství
    • Distanční pouzdro 2 dostupné produkty
    • Drátová svorka pro systém perfo­rovaných kanálů 1 dostupné produkty
    • Ruční nýtovačka Draper 3 dostupné produkty
    • Šrou­bovací rozeta 1 dostupné produkty
    • Nůžky na stří­hání kanálů 1 dostupné produkty
    Dokončete svůj systém
    • Distanční pouzdro
    • Drátová svorka pro systém perfo­rovaných kanálů
    • Ruční nýtovačka Draper
    • Šrou­bovací rozeta
    • Nůžky na stří­hání kanálů
    • M51592
      Distanční podložka pro upevnění kan. LF/LFS/LFG v.12mm
    • M5159
      Distanční podložka pro upevnění kan. LF/LFS/LFG v.20mm
    • BA7CLIP
      Příchytka vodičů pro propojovací kanál BA7
    • L5264SCHW
      Nýtovač pro nýt L 5067, rozlišovací barva černá
    • L5263ROT
      Nýtovač pro nýt L 5223, rozlišovací barva červená
    • L5262GRAU
      Nýtovač pro nýt L 5085, rozlišovací barva šedá
      Krytka hlavy upevňovacího šroubu kanálu LF/LFS/LFG
    • L5561
      Nůžky pro lišty pro dělení kanálů do šířky 80 mm
    Technické vlastnosti
    Rozměry
    • Výška
      60 mm
    • Šířka
      100 mm
    • Délka
      2 000 mm
    • Šířka štěr­biny
      6 mm
    • Šířka štěr­biny
      6,50 mm