    • JPA0S160
    EAN
    Packaging
    5
    • performa elite and elite 400 - IP66
    • performa apex and apex PLUS - IP43
    • See more
    Performa 2 TPN Board Secondary Incomer Link Kit JPA0S160
    Create an account Sign in
    Performa 2 TPN Board Secondary Incomer Link Kit
    JPA0S160
    • Accessories
    Download the data sheet
    Complete your system
    Compatible products
    • Suitable with 553 products available
    Suitable with
    • JPA2400M16TW
      Single chassis, apex, 24Pole, 160A MCCB Twin, 6 Modules, grey, 800x600x200mm